Home Tanıtım Tahincioğlundan İstanbul Resmi
Tahincioğlundan İstanbul Resmi

Tahincioğlundan İstanbul Resmi

31
0

İstanbul geçtiğimiz günlerde çok özel bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Palladium Towers’ın açılış etkinliği kapsamında, Tahincioğlu Holding tarafından İstanbul’a davet edilen usta sanatçı, müthiş bir gösteri ile de izleyenleri büyüledi. Bu etkileyici performansa canlı olarak tanıklılık etme fırsatı yakalayan kişiler İstanbul’un resmedilişini de seyretmiş oldular. Stephan Wiltshire tarafından gerçekleştirilen bu özel gösteri, öncelikle sanatçının havadan İstanbul semalarında tur atması ile başladı. Yapılan gezinti sonrasında ise sanatçı aklında kalan İstanbul görüntüsünü birebir tuvale resmetti. Wiltshire, 5 günde tamamladığı bu projeye, günde 9 saatini ayırdı.

Palladium AVM’nin içerisinde gerçekleşen bu etkinlik, Ataşehir’in yükselen projesi Palladium Towers’ın açılışına da ev sahipliği yapmış oldu. Sıradışı bir konsepte ve mimari projeye sahip olan Palladium Towers içerisinde konforlu çalışma ortamlarının yanında, dinlenme noktalarına da yer verilmiş bulunuyor. Bu sayede çalışanlar çok daha verimli bir şekilde işlerine de odaklanıyor olacaklar. Bunun yanında şirkette yapılacak iş toplantıları da çok daha etkin ve sonuç odaklı olacağa benziyor.

Merakla beklenen ve geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bu özel organizasyon, Tahincioğlu Holding’in de İstanbullulara çok güzel bir armağanı oldu. Metropolleri havadan dolaşarak onları birebir resmetme becerisine sahip olan Wiltshire’in bu özel yeteneği çocukken keşfedilmiş. Sonrasında bu yeteneği ile ilgili kendini geliştiren ve her projesi ile şaşırtan sanatçının İstanbul’u da resmettiği projeler arasına katması özel bir ayrıcalık. Tahincioğlu Holding’in davetlisi olarak yurda gelen dahi bellek Stephen Wiltshire’in çalışmasına ait tüm detaylara www.istanbuluresmet.com sayfalarından erişim sağlayabilirsiniz

(31)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.