Home Tanıtım Enerjisa Borç Sorgulama
Enerjisa Borç Sorgulama

Enerjisa Borç Sorgulama

145
0

İnternet üzerinden artık bir çok işlemimizi gerçekleştiriyoruz, değil mi? Bankamatik işlemlerimizi, internet üzerinden ürün alıp-satma işlerimizi veya  internet üzerinden borçlarımızı öğrenip, tekrar internet üzerinden ödeyebiliyoruz. Bu işlemleri internet üzerinden yapabilmek bize zaman kazandırdığı kuşkusuz.  Çünkü kurumlara gidip sıra beklemek zorunda kalmıyorsunuz, değil mi? Kısacası ,bilgisayarlar veya mobil telefonlar sayesinde işlemlerinizi oturduğunuz yerden hızlıca yapabiliyorsunuz.

Borç sorgulama demişken, buu alanda hizmet veren birçok kurum ve kuruluş olduğunu biliyorsunuzdur. Bu kurum ve kuruluşlardan bir tanesi de Enerjisa’dır. Enerjisa’nın borç sorgulama işlemi direkt olarak internet üzerinden yapılan ve son derece pratik işlemler içeren bir sistem olduğunu söyleyebilirim. Örneğin; elektrik borcu sorgulama işleminizi yapmak için https://online.enerjisa.com.tr/ girmeniz ve üye olmanız yeterli olacaktır. Üye olduktan sonra borç sorgulama işlemlerinizi hızlıca yapabilmektesiniz. Yapılan sorgulama işlemleri ile fatura bedelleri ve son ödeme tarihleri öğrenildiği gibi aynı zamanda ne kadar elektrik kullanımı olduğu, kullanım bedelleri, vergiler ve diğer tüm bilgiler de öğrenilebilmektedir.

Bu işlemler sırasında verilen kişisel bilgiler tamamen güvenli bir sistem tarafından saklandığını ve bu bilgilere kesinlikle dışarıdan ulaşılması imkansız hale getirilmektedir. Hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz paylaşılmaz.  Sistem üzerinden sorgulama işlemleri yapılabildiği gibi fatura borçları da ödenebilmektedir. İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılacak olan ödemelerde komisyon bedelleri veya işlem ücretleri de alınmamaktadır. Yapılan sorgulama işlemleri ile fatura bedelleri ve son ödeme tarihleri öğrenildiği gibi aynı zamanda ne kadar elektrik kullanımı olduğu, kullanım bedelleri, vergiler ve diğer tüm bilgiler de öğrenilebilmektedir.

Şunu da unutmayın Avantajlı Tarifeler Enerjisa’da!

(145)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.