Home Tanıtım Kadın Ceketlerinde İnanılmaz İndirim

Kadın Ceketlerinde İnanılmaz İndirim

26
0

Kış sezonunun kapanması ve yazlık giysilerin piyasaya çıkması ile birlikte sezonluk birçok kıyafette ardı ardına indirimler yaşanıyor. Bunlardan birtanesi de ceketler. İş hayatımızda sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz ceketler yaz aylarında pek fazla tercih edilen bir kıyafet değil. Sebebi malum yaz aylarının sıcak ve bunaltıcı geçmesi. Bu yüzden birçok marka ellerindeki stokları önümüzdeki kışa saklamak yerine fiyatlarda indirim yaparak malları elinden çıkartmayı istiyor.

Bu gün sizlere tanıtacağım internet sitesinden tüm ceket modellerini tek sayfada görüntüleyebilecek ve indirimli olanların hepsini bir arada bulabileceksiniz. Bahsetmek istediğim site modasor.com Modasor birçok internet sitesini içerisinde barındıran farklı bir e-ticaret platformu. Modasor’un ceket sayfasına girerek siz de modasor’un anlaşmalı olduğu tüm internet sitelerinde bulunan ceketleri tek sayfada görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede onlarca internet sitesini gezmek yerine tüm ceketleri tek sayfada bulabilirsiniz. Üstelik indirimli adlı filtreleme seçeneğini kullanarak sadece indirimde olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfada dikkatimi çeken bir diğer şey dey blazer ve yeleklerin de ceket kategorisinde olması oldu. Fakat bunun görüntülenmesini istemeyenler yine filtreleme seçeneğini kullanarak bu ürünleri listeden çıkarabilirler.
E-Ticarette Yeni Bir Konsept:
2013 yılında e-ticaret sitelerinden ürün çekerek tek çatı altında toplayan konseptler oldukça ilgi görmeye başladı. Bu şekilde hizmet veren e-ticaret platformları yurt içi ve yurtdışında oldukça revaşta. Yurt içinde stilgiyin,bukombin,vitringez gibi birçok proje içerisinden kullanıcılar tarafından en çok ilgi göreni modasor. Modasor’u farklı kılan basit ve sade bir tasarıma sahip olması. Ayrıca mobil uygulaması sayesinde cepden alışveriş yapmayı sevenler için de cep telefonunda tüm e-ticaret sitelerini barındıran bir uygulamaları mevcut. Kısacası modasor internet üzerinden alışveriş yapmayı seven bunu da oldukça basit ve kolay bir şekilde yapmayı tercih edenler için takip edilecek bir internet sitesi.

(26)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.