Home Wordpress & Joomla 20 Adet Popüler Cherry WordPress Temaları

20 Adet Popüler Cherry WordPress Temaları

69
0

Hayatta başarılı işi elde etmek için ne gerekiyor? Tabii ki, olumlu tutum, özel beceriler vb. Aslına bakarsanız bu liste sonsuz olabilir. Ama bir şey vardır ki oldukça önemlidir. Cevap oldukça basit – bunun için bir araç kullana bilirsiniz. Bir fotoğrafçı için onun kamerası, bir yarış pilotu için arabası. Bizim durumumuzda ki, web geliştiriciler için kendi web siteleridir.

Bu araçların kalitesi son derece büyük bir rol oynamaktadır, bu nedenle iyi bir tanesine sahip olmak son derece önem taşımaktadır, şüphe duymaya gerek yok. Bir web geliştiricisi olarak sizlere nihai sonuç alabileceğiniz bir araç sunmak istiyorum. Söylediğim gibi bu sadece bir araçtır, kendimizi aldatmaya gerek yok. Bu gerçekten harika, elbette bu aracı kullanan birileri vardır. Sizin hayatyınız ve sizin işiniz her şey sizin elinizde, yalnızca oldukça mantıklı ve doğru kararları ele alın. Şüphesiz, sizler kendimiz için mevcut olan en iyi varyantlar arasında seçimler yapabilirsiniz.

Size daha önce de söylediğim gibi, bir web sitesi web geliştiriciler için bir araçtır. Tanıklık ederek bir aracı almak istemez misiniz? Bir şablon almanın iki temel çeşidi vardır: özel bir şablon satın almak veya önceden hazırlanmış bir tema almak. Daha derinden bakmak gerekirse, özel bir web sitesi siparişi verdiğinizde bu size binlerce dolar maliyetli ve aylarca süren uzun bir zamanınızı alacağı kesindir, hazır alacağınız bir şablon göz açıp kapayıncaya kadar bir web sitesi sahibi olacağınız anlamına gelir, zaman’dan kazandığınız gibi maddi açıdan da $100 doları aşmayacak uygun fiyatlar ile profesyonel bir web sitesi sahibi olabilmeniz kolay olacaktır. Seçim oldukça açık, öyle değil mi? Şimdi sizlere hazır şablonlar hakkında bildiğim bir kaç şeyi kısaca özetleyeyim:

Tasarruf ve Zaman

Bir kaç saat içerisinde hazır bir web sitesinin kurulumunu yapmak ve özelleştirmek mümkün olacağı gibi özel şablonlara göre kat kat daha az maliyetli olacaktır.

Web Sitelerinizi Kolaylıkla Yönetin

Örnek olarak modern CMS (içerik yönetim sistemi) biri WordPress, kullanıcı dostu bir arayüz sunmaktadır, bu nedenle bir acemi olsanız bile onunla başa çıkabilmeniz oldukça kolay olacaktır. Ayrıca çok popüler olduğundan dolayı manuel olarak veya başkasından alacağınız herhangi bir yardım ile olsukça sorunsuz bir web yaşantısına adım atabilirsiniz.

Profesyonel 7/24 Destek

Eğer web siteniz ile ilgili bir sorununuz varsa, profesyonel destek ekibi, satın alma, şablon kurma, düzenleme ve ya herhangi bir sorununuzda sizlere yardım etmekten kesinlikle mutluluk duyacaktır.

Mobil Uyumlu Tasarımlar

İnternet kullanımı günümüzde el cihazları üzerinde yoğunluk göstermektedir, bu aslında bir sır değil. Bu yenilikçi modern temalar ile ziyaretçileriniz web sitenizde gezinirken olabilecek en iyi deneyimi alabileceklerinden emin olabilirsiniz.

Dahası, web siteniz için lisanslı görüntülerden oluşan harika bir arşive de sahip olacağınızı söylemek isterim. TemplateMonster tarafından sağlanan bu muhteşem şablonlara göz atın, daha üstün tasarımlar için web sitesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Romantik Restoran WordPress Teması

Bu şablon aracılığıile restoran işinin konforlu yüzünü ziyaretçilerinize oldukça net olarak aktarabilirsiniz. Lezzetli gıda hizmetleri..

43568-wp-b

Ayrıntılar | Demo

Yaratıcı Pazarlama Ajansı WordPress Teması

Bazı taze ve yenilikçi fikirlere ihtiyacınız mı var? Bu şablon dev bir pazarlama atılımı için oldukça büyük bir atılım olacaktır.

Ayrıntılar | Demo

Modern Mimarlık WordPress Teması

Çağdaş tasarımlara yeni bir yaklaşım gereklidir. Dünya çapında başarı için ileriye büyük bir adım atmak adına, internet dönemini etkili kullanmak şarttır.

Ayrıntılar | Demo

Unutulmaz Etkinlik Planlama Responsive WordPress Teması

Müşterilerinize hiç unutamayacakları bir etkinlik planlama deneyimi vermeye hazır mısınız? Mükemmel ve unutulmaz bir gün geçirmek insanları mahrum etmeyin.

Ayrıntılar | Demo

Akıllı Yönetim Cherry Framework WordPress Teması

Herkes müşterilerine kaotik iş sunmak istemektedir, mümkün olduğunca hızlı onların sorunları ile uğraşmak istiyorsanız bu web sitesi kesinlikle sizin için ideal olacaktır.

Ayrıntılar | Demo

Ferah Pazarlama WordPress Teması

Eğer müşterilerinize başarılı bir iş sunmak istiyorsanız, kendi örnek çalışmalarınızı ve nasıl yapıldıklarına dair bilgiler sunarak daha etkili olabilirsiniz.

Ayrıntılar | Demo

Sıcak Bir Kalp Hayır Kurumu WordPress Teması

Paha biçilmez bir şeyin parçası olmak için insanlara bir fırsat verin.

Ayrıntılar | Demo

Seçkin Otomobil WordPress Teması

Bu şablon son model bir spor araba gibi oldukça iyi duruyor, sizce de öyle değil mi? Aynı zamanda son derece güçlüdür.

Ayrıntılar | Demo

İş Danışmanlığı WordPress Teması

Gerçek profesyoneller için maksimum bilgi ile donatılmaya hazır sağlam bir şablon.

Ayrıntılar | Demo

Peri Düşleri Gibi Dış Tasarım WordPress Teması

Şu andan itibaren, müşterileriniz estetik zevk ile gökyüzüne ulaşacak. Siz dış tasarımın nasıl yapıldığını biliyorsunuz.

Ayrıntılar | Demo

Sistematize Yönetim Şirketi WordPress Teması

Herhangi bir kötü süpriz yaşamayacağınız isviçre saati gibi çalışan bir web sitesi. Sizin şirketiniz son derece profesyonel olarak web dünyasındaki yerini alacak.

Ayrıntılar | Demo

Fotoğrafçı Portföy WordPress Teması

Basit çizgiler ve hafif görünür degradelerle ile bu koyu tasarım tüm güzelliğini sunmaktadır.

Ayrıntılar | Demo

Dövüş Sanatları WordPress Teması

Bildiğiniz gibi, her sanat için layık ayar gerekiyor. Dövüş sanatlarına en uygun olabilecek bir tasarım örneğini bu tasarımda bulabilirsiniz.

Ayrıntılar | Demo

Yaratıcı Çözümler Şirket WordPress Teması

Ana noktaları vurgulayarak nihai başarı stratejileri geliştirmek istiyorsanız, bu şablonu kullanarak başlayabilirsiniz.

Ayrıntılar | Demo

Modern Tarım WordPress Teması

Modern teknolojiler ile gelenekleri birleştirin ve iş hayatınızda bir bambu gibi büyümenizi izleyin.

Ayrıntılar | Demo

Koşu Kulübü WordPress Teması

Hareket hayattır, önde giderek başarıya ulaşın. Bu şablonun üzerinden işinizi varlıklı bir hayata kavuşturun.

Ayrıntılar | Demo

3D Tasarım WordPress Tasarımı

Sizler realiteye insanların yaratıcı fikirlerini sunabilmek için yeteneklerinizi dünya ile paylaşmaya hazır mısınız?

Ayrıntılar | Demo

İnşaat Projeleri Şirketi WordPress Teması

Bu şablon her zaman sizin reklamlarınızı karşılayabilmek için hazır, yanı sıra müşterilerinizin proje ihtiyaçlarını karşılamaya hazır mısınız?

Ayrıntılar | Demo

Kedi Kulübü WordPress Teması

Zarafet ve güzellik ile donatılmış hayvanlar, bu zarif şablonun üstünde kullanılan büyük lightbox eklentisini açıklamaya gerek yok.

Ayrıntılar | Demo

Güvenilir Üniversite WordPress Teması

Müşterileriniz ne yapacaklarını iyi biliyor, onlara bir kez daha kanıtlamak isterseniz, bu harika ve bilgece donatılmış profesyonel şablondan yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılar | Demo

(69)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.