Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz Mobil WordPress Tema – 2019
Ücretsiz Mobil WordPress Tema – 2019

Ücretsiz Mobil WordPress Tema – 2019

822
2

Bu ücretsiz Temayı kullanabilmeniz için bildiğiniz gibi wordpress hosting sisteminiz kurulu olması gerekmektedir. Zaten bazı hosting firmaları sizler için ücretsiz olarak kurulumu gerçekleştiriyorlar. Veya kendiniz internetten araştırıp kurulumu yapabilirsiniz. Yayınladığımız bu ücretsiz temanın adı Aragon. Temayı inceledim ve çok beğendim. Zannımca sizde benim gibi bu temayı çok beğeneceksiniz. Ayrıca mobil bir tema olduğunu da söylemekte fayda var. İndirmeseniz bile herkesin arşivinde olması gereken bir tema olduğu kuşkusuz.

(822)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

  1. Hocam merhabalar indirme linkinin içerisinde style.css dosyasının eksikliği hatası veriyor bağlantıyı güncellemeniz mümkün müdür?

    1. Eray arkadaşım temada hiçbir sorun yoktur. Rar’dan çıkardığın aragon.zip dosyasının içinde bir tane daha klasör olduğu için tanımıyor büyük ihtimalle. zip’ten çıkarıp aragon klasörüne girerek içindeki dosyaları seçip ziplemelesin. Kolay gelsin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.