Home Wordpress & Joomla Ücretsiz WordPress Globaly Teması
Ücretsiz WordPress Globaly Teması

Ücretsiz WordPress Globaly Teması

75
3

Merhaba arkadaşlar, bu hafta sizlere Templatemonster’ın ücretsiz dağıttığı Globaly temasını sitemde yayınlayarak sizlerin faydalanmasını sağlayacağım. Tema, karşılaştığınız diğer ücretsiz temalara nazaran daha kaliteli bir görünüme ve düzenlemeyle karşınıza çıkıyor. Kısacası, Premium wordpress temalardan farkı  yok diyebilirim. Zaten indirip düzenlediğinizde kendiniz de farkedeceksiniz.

Bu temayı kullanabilmeniz için indirdiğiniz klasörün içindeki cherryframework  zili dosyayı da wordpress panelinin menüsünde yer alan Görünüm –Temalar  kısmından yüklemeniz gerekecektir. Daha sonrasında theme6733 dosyasını da yine Görünüm –Temalar kısmından yükleyeceksiniz. Kısacası iki tema yükler gibi… Sonrasında temayı düzenleyebilirsiniz.

İndireceğiniz dosyanın içinde hazır örnek sql de bulunmakta. Örnek temayı yüklemek isteyen arkadaşlar. Tabiki de phpadmin panelinden sql’i içeri aktararak yükleyebilirler. Ve örnek tema görünümünü elde edebilirler.

Ne bekliyoruz değil mi? Haydi indirip görelim…


[sociallocker]

[/sociallocker]

(75)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(3)

  1. Hocam bişey Merak Ediyorum bu templatelerin içindeki licensed by … bölümlerini silmemizin bir zararı olur mu ,?
    Bir de genelde template lerde nofollow üretici firma ismi yazan açıklamaları silebilirmiyiz ?

  2. Teşekkurler Profesyonel Bir Çalışma WordPress olmasıda Ayrı Bir Artı
    Fakat Çok Karışık Ve Göz Yorucu Buldum.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.