Home Tanıtım Maxicep ve Android uygulamaları

Maxicep ve Android uygulamaları

44
0

Akıllı Telefon kullanım  sayısının artmasıyla birlikte telefonlarımızda yer alan “Android” , Google  tarafından geliştirilen , açık kaynak mobil işletim sistemi olduğunu hemen hemen herkes biliyordur. Değil mi? Aslında android işletim sistemi, sadece akıllı telefonlarda değil, tablet bilgisayarlar, kitap okuyucular, televizyon, akıllı saatler başta olmak üzere birçok elektronik cihazda kullanılmaktadır. Android kullanmak için tabi ki uzman olmaya gerek yok, sadece kullanacağınız araçların nasıl çalıştığını öğrenmeniz yeterlidir. Bu araçların nasıl çalıştığını sizlere çok güzel anlatan bir çok siteyi internetten bulabilirsiniz. Ama benim size tavsiyem Maxicep adlı gezmeniz ve görmeniz. Sitede Mobil Teknolojilerden tutun,  Bilim & Teknoloji hatta Fuar ve Etkinliklerden bile bahsediyor. Kısacası aradığınız her şeyi bulabileceğiniz  çok kapsamlı bir site olduğunu söyleyebilirim. Tabi yukarıda bahsettiğimiz Android işletim sistemini kullanan Mobil iletişim araçları da konularda dahil.

Maxicep sitesinin Forum alanına girip Android kategorisini seçtiğinizde;Android sistem araçları, Müzik & Ses Araçları, Navigasyon araçları, Antivirüs vs. araçları gibi bir çok başlığını göreceksiniz. Bu başlıklardan istediğinize girip bunlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Maxicep sitesinde ki bu alanların Forum olarak kullanılması aslında çok güzel. Niye mi? Çünkü daha önceden, o uygulamayı kullanan kişilerin uygulama hakkında yorumlarını da görebiliyorsunuz. Bu da uygulamayı akıllı telefonunuza veya tabletinize kurmadan önce bilgi edinmenizi sağlıyor. Kısacası işlerinizi kolaylaştırıyor diyebiliriz.

Daha fazla sizi bekletmeyelim o zaman telefonunuza yükleyeceğiniz her şeyden haberdar olmak istiyor musunuz? İstiyorsanız O zaman Kaynak:  http://www.maxicep.com/forum/kategori/android-uygulama.544/

Hepinize iyi günler.

(44)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.