Home Tanıtım Bir tasarım Hareketi “idemama.com”

Bir tasarım Hareketi “idemama.com”

26
2

Merhaba arkadaşlar, bu konu özellikle kendisi için logo veya kendi şirketi için logo hazırlatmak isteyen arkadaşlara hitap ettiğini söyleyebilirim. O yüzden bu makaleyi bu tür hizmet almak isteyenler  için yazıyorum. İşinize yarar nitelikte bir yazı olacağı kesin. Aslında bu makaleyi bu zamana kadar çoktan yazmam lazımdı ama nasip bugüneymiş, diyebilirim. O zaman makalemize başlayalım ne dersiniz?

Bu makalemizde idemama’nın logo tasarımı hizmeti, broşür hizmeti ve diğer hizmetlerinin yanı sıra, çalışma prensibini de sizlere kısaca anlatacağım. Belki bu siteyi önceden duymuş olabilirsiniz; lakin duymak önemli değil, önemli olan bu hizmetlerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmanız.

idemama’dan bahsedecek olursak aslında şunu söyleyebiliriz. İdemama, markalaşma hedefi olan, yani orta ölçekli veya başlangıç aşamasında olan firmaların çok fazla ücret ödemeden iyi tasarımlara (logo, broşür, banner vs…) sahip olması hedeflenerek yapılan bir platformdur. Tabi bu hizmeti,  Türkiye’nin önde gelen yaratıcı beyin olarak adlandırılan profesyonellerinden alacaksınız. Bunun yanında hizmetinizi, yani işin fiyatını kendi bütçenize göre belirleyebileceksiniz. Hatta, bir iki tane değil onlarca alternatif içinden kendi beğendiğiniz çalışmayı seçebileceksiniz. Kısacası oluşturulacak olan markanızı yaratıcı beyinlerin eline bırakmış olacaksınız. Hem ekonominizi koruyacak hemde kaliteli bir hizmet almış olacaksınız.

Hizmet alan firmaların, hizmet kalitesini yükseltme amacı güden idemama, sizlerin zamanını daha  verimli kullanmanızı  sağlayan bir platform da diyebiliriz. Tabi bu işlemleri yaparken, firmalara hizmet verecek olan yaratıcı beyinler (tasarımları yapacak kişiler) içinde sitelerinde çalışma ortamı oluşturduklarını söyleyebiliriz. Yaratıcı beyinler hakkında sitede bir açıklama yapmışlar.  Yaratıcı beyinleri anlatan bu  paragrafı gülerek okuduğumu söylemek istiyorum. Çünkü çok güzel ve içten yazılmış bir paragraf… Paragrafın bir bölümü şöyle yazılmış” Yaratıcı beyinler için de rüyalarındaki çalışma ortamını oluşturmaya çalıştık. Onlarca projenin içinden istediğiniz işi ve markayı seçme şansınız olacak, üstelik istediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde çalışabileceksiniz. İç çamaşırıyla ya da çamaşırsız, tuvalette ya da bir cafe’de olmanız hiç fark etmeyecek sadece yüklediğiniz çalışmanın orjinalliğinden sorumlu olacaksınız. Çalıştığınız marka ile yüz yüze gelmeyecek, uzun ve sıkıcı toplantılar yapmak zorunda kalmayacaksınız. Ne kadar çok proje için iş üretirseniz o kadar çok para kazanma şansınız olacak. ” Komik olan yazıların altını çizdim dikkat ettiniz mi bilmem ama benim ilk dikkat ettiğim kısımdı diyebilirim.

idemama_isler

Evet geldik makalemizin sonuna, demek ki idemama kısacası yaratıcı beyinlerle sizleri buluşturan bir platform  Bu hizmetlerin bazılarını sitelerine girerek zaten görebilirsiniz. Logo hizmeti benim için en önemli hizmet diyebilirim, en kısa zamanda kendi logomu değiştirmeyi düşünüyorum. Sizlerde bu hizmetten yararlanın. NE duruyorsunuz o zaman…

(26)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

    1. Mehmeh akif arkadaşım, bir önceki makalemiz olan wix.com ile web tasarımı yapabiliyorsun. Editör programı olduğundan istediğin gibi sayfanı tasarlıyorsun.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.