Home Tanıtım Yeni bir e-girisim: Kendimatbaam
Yeni bir e-girisim: Kendimatbaam

Yeni bir e-girisim: Kendimatbaam

38
0

  Şirket sahibi ya da herhangi bir markanın yaratıcısı olabilirsiniz. Tüm bunlara dahil olmayıp sadece kendi işinizle ilgili tasarımlar belirlemiş de olabilirsiniz. Bu aşamada yaptığınız tasarım için baskı yapacak alanlara ihtiyaç duymanız haline mağazalara gitmeden kendi matbaanız varmışçasına baskılarınızı hayata geçirebilirsiniz. Kendimatbaam sitemizde siz değerli müşterilerimiz için baskı hizmeti veriyor ve bunu yaparken bazen sizin tasarımlarınızı, bazen de sizin için hazırladığımız tasarımları kullanıyoruz.

                  Son derece kaliteli cihazlar ile çalıştığımız sitemizde baskı kalitesi profesyonel derecede iyi olan işler ortaya koyuyoruz. İndirimli fiyatlar üzerinden işlem yaptığımız firmamız ile baskılara hayat veriyor ve müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Şimdiye kadar var olmamış bir elektronik baskı dünyasında baskılarınıza can vermek için çalışıyoruz. Hazır şablonları üyelerimize özel olarak sitemize yüklediğimiz firmamız ile sizlere hazır şablonlar üzerinden tasarımlarınızı geliştirme imkanı sunuyoruz.

Tasarımlarınız bittikten sonra sitemiz üzerinden kullanıcı adınız ile tarafımıza iletebilir ve baskınız için start komutunu verebilirsiniz. Fiyatlandırma yaparken müşterilerimizin önceliğini düşünüyor ve en uygun fiyat avantajı ile hizmet sunuyoruz. Adresinize teslim ettiğimiz baskılarımız ile sizleri zahmetten kurtarıyor ve değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Kendimatbaam’ın kitap ayracı kategorisine göz atmanızı öneririm. Birbirinden harika kitap ayracı modelleri ile sizleri bekliyorlar. Eminim içerisinden birisi sizi cezbedecek.

Dilerseniz hazır olan sayısı belirlenmiş baskılara izin için uygun olanı seçerek daha hızlı bir çalışma yapılmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek kalitede baskı yapabilen profesyonel cihazlarımız ile istediğiniz baskıyı hayata geçiriyor ve sonrasında hızlı teslimat sayesinden size ulaştırıyoruz. Daha çok satış yaparak maddi gücünüze güç katacak olan bu baskılar sayesinde müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. Reklamın önemli olduğu şartlarda yaşıyoruz ve bu aşamada bir baskı ile kendi markanızın reklamını yapabilmek de büyük bir önem taşıyor.

Yüksek kalitede dijital baskı yaptığımız firmamız sertifikalar ile desteklenmekte ve güvenlik sertifikası ile güvenli ödeme imkanı sunmaktadır. Sitemizden verdiğiniz siparişleriniz için rahatlıkla ödeme yapabilir ve hatta kredi kartına taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Siz isteyin profesyonelkendimatbaam ekibi tasarlayarak baskılarınızı size ulaştırsın. 

(38)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.