Home Tanıtım Daha.net Bulut Bilişim Avantajları

Daha.net Bulut Bilişim Avantajları

20
0

Merhaba arkadaşlar, makalelerimizle sizlere her zaman yardımcı olmaya çalıştık. Şimdi yardımcı olmaya çalışacağımız konu bulut teknolojisi hakkında olacaktır. Aslında internet ortamındaki adı Cloud “Bulut”.  İşte tam da bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

Peki Nedir bu Bulut Teknolojisi?

Bulut bilişim, (Cloud computing) veya işlevsel anlamıyla çevrim içi bilgi dağıtımı; bilişim aygıtları arasında ortak bilgi paylaşımını sağlayan hizmetlere verilen genel ad olarak tanımlanıyor. Aslında,  bulut teknolojisi bir ürün değil, bir hizmettir. Dolayısıyla bu hizmetin kalitesi çok önemlidir.

Yakın zamanda, yani internet geleceğinde tam anlamıyla tanışacağımız  bulut teknolojisi büyük firmaların ve ülkelerin vazgeçilmezi olacağı kuşkusuz. Özellikle bilişim teknolojisi tüketen toplumlar şimdiden bu teknolojiyi kullanmaya başladılar bile. Peki Türkiye’de bize bu kaliteyi sağlayacak ve bu anlamda bir hizmet verecek firma var mı? diye sorarsanız. Bende bu soruya cevaben bende şöyle diyeceğim daha.net

Peki daha.net’in bulut bilişimteknolojisini diğer firmalardan ayıran avantajları, Nelerdir?

Daha.net bulut teknolojisini tercih etmenizin sebepleri saymakla bitmez ama birkaç tanesini de söylemeden edemeyeceğim. Bunlardan bazıları;

  • Güvenilir, hızlı hizmet.
  • Kesintisiz erişim.
  • 7/24 saat kesintisiz destek.
  • AntiSPAM ile Profesyonel Mail Hizmeti

Bireysel, kurumsal ve bayi hosting paketleri, yine Türkiye Konumlu Cloud VPS (Bulut Sanal Sunucu) barındırma hizmeti, çok cazip fiyatlı co-location ve dedicated sunucu servisleri ve alan adı tescili servisi ile Türkiye hosting sektöründe hizmet sunmaktadır. Kısacası, Türkiye’de bulunan sunucuları, güvenilir teknik desteği, son teknoloji altyapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile daha.net Türkiye hosting sektöründeki lider kuruluşlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

Daha ne olsun… daha.net…olsun, değil mi?

(20)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.