Home Tanıtım Tahincioğlundan Nidapark Projeleri
Tahincioğlundan Nidapark Projeleri

Tahincioğlundan Nidapark Projeleri

26
0

Tahincioğlu Holding’in yepyeni projesi olan Nidapark projeleri, kalite ve özgünlüğü ile beğeni topluyor. İnşaat ve satış aşamasındaki proje gruplarının yanında geliştirme sürecinde olan tasarımlar da mevcuttur.

İstanbul’un Avrupa yakasında çok hızlı gelişen bir bölge niteliğindeki Seyrantepe’de devam etmekte olan Nidapark Seyrantepe projesindeki konut inşaatı 2014 yılının 3. çeyreğinde başlamıştır. Bölge, Türk Telekom Arena, Maslak ve Levent’e yakın olması bakımından da önemlidir. 89,171 metre karelik inşaat alanına sahip olan bu popüler projenin teslim tarihi 2016’nın 4. çeyreği olarak belirlenmiştir.

Nidapark projesi kapsamındaki Nidakule Ataşehir, Anadolu yakasının yükselen değeri olan Ataşehir bölgesinde yapılmakta olan A Plus özellikli ofis projesidir. Bu proje TOKİ ve Emlak Konut GYO ile hâsılat paylaşımı çerçevesinde yapılıp ‘leed’ kriterleri paralelinde gerçekleştirilmektedir. Ofis ve ticari alanlardan oluşan karma bir proje olan Nidapark projesinin2016’nın 2. çeyreğinde tamamlanması öngörülmektedir.

İstanbul’un göbeğinde Beşiktaş’da yükselen bir değer olarak ortaya çıkan Nidapark Beşiktaş projesinde hem konforu hem de lüksü bir arada yakalamanız mümkün olacaktır. Rezidans konsepti ile yapılmakta olan daireler inşaat ve satış sürecindedir. Hedeflenen teslim tarihi ise 2015’in 2. çeyreği olarak belirlenmiş durumdadır.

Avrupa yakasının popüler iş merkezlerinin yer aldığı Levent’te yer alan Nidakule Levent projesi, A Plus ofisleri ile bölgeye de değer katacak bir inşaattır. Geliştirme ve inşaat sürecindeki proje, 53,000 metre karelik inşaat alanına sahiptir. 2015 yılının 4. çeyreğine yetiştirilecek olan proje iş hayatına yakışan, kaliteli ve şık ofisleri de hayatımıza getirecektir.

İstanbul Boğazının özel semtlerinden birisi olan Çengelköy’de süren konut projesi Nidapark Çengelköy ile hem kaliteli ve konforlu bir ortamda hem de İstanbul’un merkezinde yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz. Geliştirme ve planlama sürecindeki bu proje 25,000 metre karelik inşaat alanına sahiptir. Bunun yanında projenin 2016 1. çeyreğinde teslimi öngörülmektedir.

Nidapark Demirciköy evleri, hem Karadeniz kıyısına hem de ormana komşu müthiş doğası ile görenleri etkilemeye devam etmektedir. 40,000 metre karelik inşaat alanında 36 villalık inşaat bulunmaktadır. Havuzu ve sosyal alanları ile çağdaş ve huzurlu bir yaşam alanı vaat eden site Tahincioğlu’nun sektöre değer katan önemli eserlerinden birisidir.

Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat tüm projelerinde de genel yüklenici firma konumundadır. İnşaat sektöründe kalite, özgünlük ve konforu bir araya getirerek özel işlere imza atan Tahincioğlu Holding, Nidapark projeleri ile de büyülemeye devam ediyor. Nidapark projeleri ile ayrıntılı bilgilere ve iletişim yollarına www.nidapark.com.tr’den erişim sağlayabilirsiniz.

(26)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.