Home Tanıtım Genr8 Digital ve Kiosk
Genr8 Digital ve Kiosk

Genr8 Digital ve Kiosk

24
0

Çağımızın gelişen ve değişen iş ortamlarında, interaktif iletişimin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çok teknolojik ürün dizayn edilmiştir. Bu interaktif iletişim kaynaklarından birisi olan kiosk, mikro işlemci kontrollü bir bilgisayar ve dokunmatik ekrandan oluşan, dış ortamlarda rahat kullanılması, zarar görmemesi ve estetik nedenlerden ötürü özel tasarımlı kasalar içinde bulunan elektronik bir sistemdir. Genelde Oteller, Alışveriş Merkezleri, Showroom, Mağazalar, Marketler, Benzin İstasyonları, Devlet ve Kamu Binaları, Belediyeler, Elçilikler, Sinema, Tiyatro, Konser, Stadyum, Gişe ve Bilet Satış Noktaları, Restoranlarda kullanılan dijital danışmandır.

Aslında günümüz dünyasında iş yoğunluğuna bağlı, işlerimizi düzene koymak ve karmaşıklığı gidermek amacıyla firmalar tarafından kullanılan cihazlardır. Bu kadar tanım yeter herhalde, değil mi? Artık kafanızda baya şekillenmiştir.

Peki, kiosk’un en büyük avantajları nelerdir?

  • 24 saat boyunca çalışması ve masrafı minimumda olan bir cihaz olması.
  • İletilmek istenen tüm mesajları, dijital bir sunum ile istenilen zamanda, istenildiği şekilde hedef kitleye ulaştırabiliyor olması.
  • Anlık olarak içeriğinin tekrar düzenlenmesi.

diye sıralabiliriz.

Kiosk yapan yerler günümüzde artmaya başlasa da bu işi kaliteli bir şekilde hayata geçiren çok az firma bulunduğunu söyleyebilirim. Bunlardan bir tanesi Genr8 Dijital  firması… Kiosk gibi bir çok digital media çözümlerini sizler için yapan Genr8 Dijital  firması, 2012 yılında kurulmuş bir firmadır. Kendine misyon olarak “Kaliteli ürün ve servis güvencesi için, internet ve teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız, esneklik ve bunun yanı sıra bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler ve hizmetler sunma vasfını seçip her anlamda bunu içselleştirmeyi başarabilmiş bir firma olan Genr8Digital, teknolojiyi çoğunluğun hizmetine sunan anlayışı benimsemiştir.

Hızla gelişen bir dünyada yeni teknojilere uyum sağlayabilen ürünler üreterek müşteri memnuniyetini esas alan ve daima daha iyisini yapmayı hedefleyen Genr8Digital, profesyonel bir bakış açısı ile verdiği hizmetler sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılar ve tüm işlerinizi optimize ederek kurumunuza değer katar.

O zaman kalite ve kurumsallığı tercih edin…Yani Genr8Digital….

 

(24)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.