Home Tanıtım Türkiye’nin en kapsamlı Kartuş ve Toner Sitesi
Türkiye’nin en kapsamlı Kartuş ve Toner Sitesi

Türkiye’nin en kapsamlı Kartuş ve Toner Sitesi

27
0

Teknolojinin gelişmesi birçok alanda işlerimizi kolaylaştırdığını biliyoruz. Bu gelişmelerden payını alan yazıcılar, iş hayatımızda veya ev hayatımızda daha fazla öneme sahip olmaya başladılar. Eskiden saatlerce uğraştığımız yazı işlemlerini şimdi bir çırpıda halletmeye başladık, değil mi?

Yazıcıların bizlere sağladığı bu kolaylık elbette çok güzel, lakin her zaman kaliteli çıktılar almak için dikkat edilmesi gereken bazı hususların olduğunu da göz ardı etmemeliyiz, bence…

Dikkat edilmesi gereken hususların başında ise toner geldiğini söyleyebilirim. Toner kullanımında yaşanabilecek sorunlardan biri çıktı alırken kağıdın kararması değil mi? Zaten bu şekilde kararmalar ve  lekelenmelerin nedeni orjinal toner veya muadil toner kullanmadığınızdan kaynaklanıyordur. Yazıcınız varsa ve orjinal toner kullanmıyorsanız bu problemle kesinlikle karşılaştığınızı söyleyebilirim.

Tonerinizi doldurtmak size fiyat olarak cazip gelebilir. Fakat bir çok sorunla karşılaşacağınızı üzülerek söylemek istiyorum. Bu sorunların başında gelen solunum ve deri hastalıklarıdır. Çünkü; kartuşlar laboratuvar ortamında üretilen ve içindeki maddenin dökülüp, bulaşmaması için mühürlenmiş kutulardır. Biten kartuş tekrardan doldurulurken bu mühür bozulur ve içine doldurulan madde insan vücuduyla etkileşime girme imkanı bulur. Kısacası, dolum kartuşlar kullanıcıya zarar verebilirler, ancak kartuşu dolduran asıl tehlike altındakilerdir. Çünkü bu kartuşları doldururken bu ürünle sürekli olarak hem hava hem de deri yoluyla temasta olurlar. Bu kişilerin akciğer ve deri kanseri olma riskleri daha fazladır.

Yukarıda anlattığım şeylerin hepsinin doğruluğu ıspatlanmıştır. Zaten, internetten arama yaparak bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Yaşayacağınız diğer sorunlar ise devamlı kağıtta kararmalar, yazıların net çıkmaması ve bunun sonucunda israf olan kağıtlar… Ve en önemlisi yazıcının bu sorunlardan dolayı arızalanma olasılığının artması diyebilirim.

Peki ne yapmalıyız?

Asıl sormamız gereken soru bu zaten… Cevap ise, piyasada orjinal toner ve kartuş satan firmalardan en ucuzunu bulmak. Bizde bu makaleyi yazarak sizlere bu konuda yardımcı olmak istiyoruz. Peki hem ucuz satış yapan hemde orjinal kartuş, toner satan ve bu işi de online yapan firmaların başında Poyraz Kartuş & Toner geldiğini söylemek istiyorum. Denemesi size kalmış…

O zaman hızlı kargo, iade ve değişim avantajıyla poyraz kartuş ve toner sitesini ziyaret edin ve %100 güvenli alışveriş yapın.

(Not:Yukarıdaki resme tıklayarak sitesine ulaşabilirsiniz.)

(27)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.