Home CSS3 / HTML5 HTML5 ile Açılışta Logo Animasyonu Yapmak
HTML5 ile Açılışta Logo Animasyonu Yapmak

HTML5 ile Açılışta Logo Animasyonu Yapmak

1.15K
7

Sitenizin açılışında logonuzun belirip kaybolduğu güzel bir animasyon çalışması yapmaya ne dersiniz?  İnternette bulduğum , Siraceddin El tarafından aktarılan  bu çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu çalışma ile siteye girişte logonuzun veya o anda görünmesini istediğiniz herhangi bir şeyin belli bir süre gözüküp sonra sitenize geçişini sağlayan  bir animasyondur. Zaten demo çalışmayı tıklayarak nasıl olduğunu anlayacaksınız. dosyasında bazı değişiklikler yaparak süreyi artırabilir veya logoyu değiştirebilirsiniz. Beğenmeniz umuduyla. Kolay gelsin.

DemoButton

hemen-indir-butonu

(1149)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(7)

  1. ömer kardeşim paylaşımın için teşekkür ederim. benim webwiew ile yapılmış bir uygulamam var bunu kullanmak istiyorum ama bunu nasıl responsive yapabilirim?

    1. Özkan arkadaşım webview hakkında hiçbir bilgim yok malesef. Ama şunu söyleyebilirim. Herhangi bir siteyi Responsive yapabilmen için CSS bilgin çok iyi derecede olmalıdır. CSS öğrenmeye bak bence.

    1. Batuhan arkadaşım siteye yönlendirme kodu yok. Bu sayfayı direk index sayfası yaptığında zaten siten bu sayfadan başlayacak. kodlara bakarsan web sayfasının olacağı alan burasıdır yazısını görebilirsin.

  2. Merhaba,
    Peki ya bunu hem siteye girerken, hem de siteden çıkarken çalışmasını istesem nasıl yapabilirim ?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.