Home Tanıtım İkinci El Otomotiv Dünyasının En Genç Üyesi Carbook

İkinci El Otomotiv Dünyasının En Genç Üyesi Carbook

28
0

Merhaba arkadaşlar, piyasalara dikkat ettiyseniz, birinci el arabalar fiyatlarıyla el yakıyor, değil mi? Tabi nüfus artışı, ekonomik iyileşmeler otomobil piyasasını da git gide büyütüyor. TÜİK araştırmalarına göre sadece İstanbulda 3.5 milyon araba var düşünebiliyor musunuz? Her 5 kişiden birisinin arabası var yani..  Kısacası otomobiller hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda.

Aslında Türkiye’de, Otomotivde dikkat edilmesi gereken en büyük pazarın ikinci el otomobil piyasası oluğu kesin. Birinci el arabalara çok fazla paralar vermek yerine, ikinci el arabalara yönelmek daha mantıklı gibi geliyor. Bir önceki senin arabasını hatta o senenin bile arabasını ikinci elde bulmak mümkün de olabiliyor yani. Böylece birçok vergiden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Birinci el piyasası gelişmeye dursun, ikinci el otomotiv piyasasının en genç üyelerinde birisi olan Carbook’ la da Türkiye yakın zamanda tanışmış durumda. Carbook, yenilikçilikle kurumsallığı bir arada bulmak isteyen müşterilere en iyi bileşimi NISSAN Otomotiv A.Ş. güvencesiyle sunmak amacıyla deneyimli bir ekip tarafından 2012 Sonbaharı’nda kuruldu. Nissan güvencesine sahip olması firmanın Nissan İkinci El otomobillerde geniş yelpazeye sahip olmasına da olanak sağlıyor.

Ayrıca, bir NISSAN Otomotiv A.Ş. markası olan Carbook, 2. el araba alım satım ve takas hizmetlerini Türkiye genelinde NISSAN bayileri ile gerçekleştirdiğini de sayfasında duyurdu. Piyasada yenilikçi bir bakış açısı getirmek isteyen Carbook, bu düşüncesiyle kendinden çok fazla bahsettirmek istiyor.

Peki Carbook Sizlere Ne Sunuyor Avantajları neledir? Birazda bundan bahsedelim değil mi?

Aslında en büyük avantajlarından birisi, kendi web sayfalarında da duyurduğu gibi ” Yüksek Fiyata Satın, Düşük Fiyata Alın ” sloganıdır. Yani, “Carbook, ikinciel araçlarınızı piyasa değerinde alır, en uygun fiyata size satar“. Bunun yanında; araçlar, bayiler tarafından incelenir, detaylı ekspertizleri yapıldığını da söylemeden edemeyeceğim. Böylece, siz aracı aldıktan sonra kötü sürprizlerle karşılaşmayacağınızı da garanti ediyor. Ne kadar güzel değil mi?

Önce de söylemiştim, şimdi de söyleyeceğim. Carbook piyasaya baya bir yenilikçi bakış açısı getirecek… Yazın bir kenara…

(28)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.