Home Wordpress & Joomla 15 Adet Ücretsiz WordPress Galeri Eklentisi

15 Adet Ücretsiz WordPress Galeri Eklentisi

267
0

Merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra yine birlikteyiz. Bu makalemizde 15 adet Ücretsiz WordPress resim galerisi eklentisini sizlere sunacağım. Wordpress Temalarınızda beğendiğiniz galeri eklentisini kullanabileceksiniz. İçlerinden benim kullandığım eklentiler de var. Aslında bu eklentiler sayesinde ücretli eklenti almayacaksınız diyebilirim. Çünkü isteklerinizi karşılar seviyededir. O zaman hemen sizlere sunma vakti.

1. WordPress Porfolyo Eklentisi

wordpress_Portfolio_galeri_eklentisi

Eklenti Sayfasına Git

2.  Wordpress Portfolyo Gallery Eklentisi

Portfolya galeri eklentisiyle özel portfolyo galeriler oluştrabilirsiniz. Görüntüleri seçmek için sizlere çeşitli görünüm seçenekleri sunmaktadır.

Eklenti Sayfasına Git

3.WordPress WEBphysiology Portfolio Eklentisi

Bu eklenti, genişletilmiş tarz listesi veya bir ızgara tarzı sayfa oluşturmak için bir portföy sunumu için mükemmel görüntüler ve destekleyici ayrıntılar ile doludur.

Eklenti Sayfasına Git

4. WordPress WP portfolio Eklentisi

Hızlı, kolay ve otomatik olarak oluşturulan bu küçük eklenti ile WordPress blog web sitelerinde portföylerinizi göstermenize olanak sağlayan bir eklentidir.

Eklenti Sayfasına Git

5. WordPress Nimble-Portfolio Eklentisi

Bu galeri eklentisi, portföy, resim, video, medya vitrini gibi işlemleri yapabilme işlevleri de vardır. Farklı sekmeler size bu işlemleri yapabilme olanağı sağlar.

Eklenti Sayfasına Git

6. WordPress OTW Portfolio Light Eklentisi

WordPress siteniz için harika bir portfolyo sitesi eklentisi. Filtrelemeler yapabiliyorsunuz, kategorize edebiliyorsunuz. Tam size göre diyebileceğim bir galeri eklentisidir.

Eklenti Sayfasına Git

7. WordPress Waving Portfolio Eklentisi

Responsive özelliği olan bir portfolyo eklentisidir.

Eklenti Sayfasına Git

8.WordPress Easy Porfolio Eklentisi

Easy Portfolio eklentisi WordPress web kategorisinde filtrasyon ile interaktif portföy işlevselliği yaratmak için yararlanmış bir WordPress eklentisi.

Eklenti Sayfasına Git

9.Wordpress Avesome Filterable Portfolio Eklentisi

Awesome Filterable Portfolio sizin projelerinizi tanıtmak için çok modern ve seçkin bir portföy oluşturmanızı sağlayan bir galeridir.

Eklenti Sayfasına Git

10. WordPress Portfolios Ekletisi

İlişkili “Portföy” ve “Portföy Etiketleri” taksonomileri ile “Portföy Ürünlerini” özel post türü ile ekler.

Eklenti Sayfasına Git

11. WordPress Custom Content Portfolio Eklentisi

Yaratıcı wordpress kullanıcıları için çok güzel bir eklentidir. Tavsiye ederim.

Eklenti Sayfasına Git

12. WordPress Rio-portfolio Eklentisi

jQuery  filtreleme seçeneği ile görüntü, bağlantı ve Video türü Portföy öğeleri yönetmenize olanak sağlayan bir Portföy yönetim eklentisidir.

Eklenti Sayfasına Git

13.  Wordpress EVM-portfolio Eklentisi

İş portfolyosu gibi düşünebileceğiniz. Yani çalışmalarınızı yayımlayabileceğiniz tarzda Jquery destekli ayrıntıya önem veren bir resim galerisi eklentisidir.

Eklenti Sayfasına Git

14.  Wordpress Portfolio-Post-Type Eklentisi

İlginç resim galerilerinden birisi daha.

Eklenti Sayfasına Git

15. WordPress Portfolio and Testimonial Manager Eklentisi

Portföyler için jQuery tabanlı filtre ile en iyi portföy ve yorum ekleme yöneticisidir. Ayrıca yorum ekleme kaydıraç sayfanın herhangi bir bölümünde kullanılabilir.

Eklenti Sayfasına Git

(267)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.