Home Wordpress & Joomla Rüya Gibi Bir Yolculuk İçin 10 WordPress Seyahat Teması

Rüya Gibi Bir Yolculuk İçin 10 WordPress Seyahat Teması

78
0

Kendi yaşamınızı sıkıcı ve monoton hissettiğiniz zaman, bunun için bazı yeni deneyimler gerçekleştirmek zaman alır. Günden güne biz aynı şeyleri yapmaya alışmış olsak bile, bazen hayatımıza renk katabilmek için yeni şeylere kendimizi teşvik etmeliyiz. Her gün değişmeyen iş temposu ve mevsimlerin değişmesi ile bir yılı tamamladığımızı fark ediyoruz.

Kilometre taşlarını hatırlamamız gereken ve ondan sonra hayatımızın bir geçiş noktası düşünmek için kullanılabilecek bir olaydır. Büyük kilometre taşları tüm insanlar için evrenseldir. (Örnek olarak; eğitim hayatı, evlenmek ve çocuk sahibi olmak, emekli olmak gibi.) Kilometre taşları genel olarak bir yapıya dayanmaktadır, bu hayatın bize sundukları ile alakalıdır, sonuç olarak monotonlaşmış bir yaşam sürecini bazı zamanlarda eğlenceli hale getirmek biz insanların elindedir. Bizler hayatımızda olması gerekenleri seçerek, kendi hayat hikâyelerimizi üretiriz.

Bu yolculuğu ortaya koyan bizim hafızamızdaki bantlardır ve her zaman üzerine yeni bir bölüm yazmak kesinlikle bizlerin elindedir. Her an yeni heyecanlar, beklenmedik keşifler ve kendiliğinden gelen sevinçler ile istenilen rahatlama ortamı ve eğlenceler ile doludur. Bazen sıradan bir gerçekliklerden bir kaçış arıyoruz öyle değil mi? Bizler yükümlülüklerimizi yerine getirdikten sonra, elbette hayata memnuniyet ile bakabiliriz.

Seyahat arzusu her insanda doğal olarak mevcut olan bir şeydir. Bu arzunun yaşamın her saniyesinde tam olarak mevcut olması, duyguları hissetmek için yeni bir şevk arayan çocukluktan gelen bir merak arayışıdır. Ancak, günlük yaşamın olmazsa olmazlarından hayallerimiz ve planlarımız zamanı gelince gerçek olmaya başlar. Bizler mümkün olabildiğince rüya gibi bir yolculuğu düşünmek ve bize hemen yola çıkmamızı sağlayacak bozulmamış plajlar, görkemli dağlar ve mevcut tüm güzellikleri kaçırmamız gerekmez.

Sizler bir seyahat acentesi web sitesi çalıştırıyorsanız, göreviniz müşterilerinizi seyahat tutkusunu kabartmak ve onları teşvik etmek olacaktır. Günümüzde unutulmaz bir deneyim sunmak için bir web sitesinden yaralanabilirsiniz. Elbette, modern ve dayanılmaz bir web sitesi ile bunu gerçekleştirmeniz sizi her zaman diğer rakipleriniz arasında ön plana çıkarmaya yardım edecektir. Bu amaç için müşterilerinize görsel olarak responsive bir web sitesine sahip olmak güncel bir ihtiyaçtır. Tabii ki, özel bir tasarım sipariş etmek bir servet harcamanıza neden olabilir, ama akıllı bir seçim ile kendi ruhunuzu yansıtan önceden tasarlanmış bir şablon almanız oldukça mantıklı olacaktır.

Neden bir hazır şablon almak özel bir tasarım yaptırmaktan daha iyidir?

  • Özel bir tasarım sipariş ettiğinizde, sayfanın konsepti için çalışmak ve zaman harcamak gerekmektedir, doğru orantıda tüm yapılması gerekenleri beklemez zorunda olduğunuzda bir gerçektir. Daha sonra istemediğiniz bir yeri değiştirmek için yine beklemeniz gerekmektedir. Siz bütün bunlara hazır mısınız?
  • 10 kat fazla para ödemek kim ister?
  • Siz daha dikkatli düşünerek daha detaylı bir ürün alabilirsiniz. Son derece profesyonel tasarımcılar ve mükemmel bir ekipsizler için durmadan çalışmaktadır, günün taleplerine uygun olarak harika tasarımları ortaya koymaktadırlar.
  • Onlara benzersiz bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her şablon özelleştirilebilmesi için birçok seçenek sunmaktadır. Yani bunun anlamı biraz çalışma ile dilediğiniz benzersiz bir görünümü kazandırabileceğiniz anlamına gelir.
  • Yüklemek oldukça basittir. Hiçbir özel yetenek gerektirmez. İndirmek ve kurmak için sadece birkaç tıklama yapmanız yeterli olacaktır. Eğer hala bir sorunuz ve ya sorununuz var ise 7/24 destek alabileceğiniz TemplateMonster ekipi her zaman sizleri bekliyor olacaktır.
  • Bu sizlere bahsettiğim responsive web siteleri kullanılan cihazlara göre uyum sağlayarak müşterilerinize harika bir kullanımı deneyimi sunacağı bir gerçektir.
  • Siz bir tema paketi ile birlikte tüm görüntüler için bir lisans sahibi olacaksınız. Bu görüntüleri diğer tasarım projeleriniz için onları yeniden kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Beklentilerinizi karşılayabilmek adına web sitenizin yolculuğunu ertelemeye gerek yoktur. Farklı bakış açılarından seyahat deneyimleri sunmak ve doğru bir adım atmak adına kurumsal gücü ortaya koyan farklı temalara şimdi birlikte göz atalım!

Orijinal Seyahat Acentesi WordPress Teması

Siz farklı bir şey arıyorsanız potansiyel bir plaj görünümlü arka plan tam size göre. Bu tema sizin için mi? Gölgeli bir arka plan ve sarı rengin unsurları harika bir duyguyu ortaya koyuyor! 45263-wp-b Ayrıntılar |  Demo

Tropik Rüya: Seyahat Acentesi Responsive WordPress Şablonu

Plaj hayalleri seyahat endüstrisinin kanıtlanmış bir klasiğidir. Ama bu daha az çekici yada daha az popüler yapmaz. bu tür hazinelere cazip bakacak kişileri bulmak pek zor olmayacaktır. Ayrıntılar |  Demo

Hak Ettiğiniz Gevşeme: WordPress Seyahat Acentesi Tasarımı

Seçilen tesislerde mutlak konfor ve rahatlamayı sizlere sunmak için ideal. En kaliteli dinlenme ve gelecekteki artan verimlik payı kesinlikle müşterilerin istediği şeyler arasındadır.

Ayrıntılar |  Demo

Resmedilmeye Değer Seyahat Acentesi WordPress Teması

Okyanus üzerindeki bir gün batımı uzun süre hafızalardan silinmeyecek. Bu daima hatırlanacak bir an. Web sitenizde bunlardan biri bulunuyorsa, sahip olunan en iyi anları müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Ayrıntılar |  Demo

Tatlı Rüya Seyahat Acentesi WordPress Teması

Beyaz kumlar ve mavi tropik bir deniz cenneti temsil eder. Mercan rengi dünyadaki cennetin tadını almayı vurgular.

Ayrıntılar |  Demo

Mükemmel Uyum Seyahat Acentesi WordPress Teması

Bu mavi şeffaflıktan başka bir şey olamaz… Bu gerçekten ışık tutan bir temadır. Yuvarlak şekiller bu temanın uyum duygusunu güçlendirmektedir.

Ayrıntılar |  Demo

Doğanın Renkleri Seyahat Acentesi WordPress Teması

Yeşim ve mavi rengi denizin üzerinde harika bir zemin gibi hem de doğanın tüm hazinelerini ortaya çıkarmaktadır. Vahşi doğa ile birleşmek ruhumuza doğal huzur ve neşe katar.

Ayrıntılar |  Demo

Doğanın Kurgusu: Seyahat Acentesi WordPress Şablonu

Hiç bir sorunun ve endişenin olmadığı yere, bambaşka bir gezegene bir kaçış yapın. Gerekli olan tek şey uygun bir deneyim seçmek ve kendinizi ödüllendirmek.

Ayrıntılar |  Demo

Gök Kuşağını Yakalayın: Seyahat Acentesi WordPress Tasarımı

Gökkuşağı renkleri bu şablonu çekici yapan en önemli unsurdur. Hayatınızın en güzel anlarını kaçırmayın, bu konuda oldukça ciddiyim!

Ayrıntılar |  Demo

Sıcak Konfor Seyahat Acentesi WordPress Teması

Sıcak bir armoni ve gölgeli renkler – bütün bu yeni duygular ve deneyimler ile dolu bir günün ardından nihai konfor hissini kesinlikle hissedeceksiniz.

Ayrıntılar |  Demo

(78)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.