Home Ücretsiz Temalar WordPress Boldy Türkçe Tema
WordPress Boldy Türkçe Tema

WordPress Boldy Türkçe Tema

310
9

Boldy teması, ürün tanıtımı için geliştirilen fakat istediğiniz herhangi bir amaç için kullanabileceğiniz bir teması.  Bana kalırsa bu ücretsiz wordpress temasını kurumsal firmalarınız için kullanabilirsiniz. Bir çok özelliği barındırdığı için çok yönlü bir temadır. Temayı düzenlediğinizde daha güzel olacağı kuşkusuz. Şimdi birazda bu ücretsiz wordpress temanın özelliklerine bakalım isterseniz.

Boldy temasının özellikleri:

  • Tema ayarlarını yönetebileceğiniz bir yönetim sayfası var
  • Son Twitter güncellemerinizi gösterebileceğiniz bir bileşene sahip
  • Ajax destekli var
  • Aşağı açılır bir menüye sahip
  • WordPress 3.0 menü yönetim desteğine sahip

DemoButton
 

hemen-indir-butonu

(310)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(9)

    1. Furkan tabikide kodlayabilirsin. Lakin ben kişisel işleri yapmıyorum. Sitemiz kişisel işlerin yapımı için kurulmuş bir site değildir. Sadece konu anlatımlarıyla kişilere yardım etme amaçlı bir sitedir. Bu işleri ücretli yapan birçok arkadaş bulunmaktadır. Kolay gelsin.

  1. merhaba hocam öncelikle bi webtasarım firması bu temayı ücretli olarak kullanırsa ilerde herhangi bi sıkıntısı olurmu??diğer bi sorumda bu temanın telif hakkı satın alınmışmı nasıl öğrenebilirim ve diyelimki bn bu adresten bikaç tema kurdum ilerde bunun telif hakkını yada temanın orjinalini alan biri olursa bunun benm firmama bi zararı olurmu

  2. Önemli olan temanını türkçe olması ; ingilizce tema çok zaten…. İnsanların sıkıntısı türkçe tema olmayışı…

  3. Merhabalar, benim bir sorum olacak. Linkte verdiğim sitenin temasının adını bilen var mı acaba? Hazır bir tema mıdır yoksa özel kodlama mı? Bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.