Home Ücretsiz Temalar WordPress Fuub Teması

WordPress Fuub Teması

139
8

Seo çalışmalarını genel olarak ikiye ayırmaktayız, 1. site içi seo, 2. site dışı seo. Site içi seo %30′luk bir öneme sahipken, site dışı seo ise %70′lik bir öneme sahiptir. Bu %30′luk site içi seo çoğu sitede tam anlamıyla maalesef kusursuz olamamaktadır. Fuub wordpress teması ile sitelerinizi hızlı ve kusursuz bir site içi seoya kavuşturabilirsiniz.


Temanın Seo Özellikleri
* Yönetim panelinden girilen anahtar kelime sayesinde
* Footerdan o kelime ile anasayfaya link verilir. Title da yine aynı anahtar kelime.
* Footerdan o kelime ile Google araması yaptırılır.
* Logonun titleı anahtar kelime olur.
* Anasayfa yazısının titleı anahtar kelime olur.
* Bazı sabit resimlerin alt etiketi anahtar kelime olur.
* Sosyal medya profilleri kolaylıkla girilebilir.
* Google adsense  kodları eklenebilir.
*Google analiz ve webmaster doğrulama kodları panelden girilebilir.
* Tema yönetim panelinde Etiket Bulutunun gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (2 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)
* Tema yönetim panelinde, Anasayfada yazı etiketlerinin gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (1 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)

(139)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(8)

 1. bunu nasıl kuracağız mysql nasıl bağlayacağız tablolarımızı nasıl iseteye include edeceğiz detayları verirseniz çok minnettar kalırım

  1. Emrah arkadaşım bu sadece tema. sen hostuna wordpress kuracaksın . Nette bunun hakkında birçok video var. Sonrasında ise bu temayı zir olarak admin sayfasından temalar bölümünden kuracaksın. Otomatik devreye giriyor.

    1. yani tema için mysql kurulmazki arkadaşım. sql veri depolamak için kullanılır . tema ile alakası yok. yani veri tabanını bir işlemle zaten otomatik oluşturabiliyorsun.

 2. Çok teşekkür ederim Ömer hocam. Senin bu mesajından sonra hala kullanmamak akıllıca olmıycak. Teşekkürler ve iyi çalışmalar dilerim.

 3. Temayı kurdum fakat kategoriye tıkladığımda bu hatayı vermektedir. Nasıl çözebilirim?

  Not Found
  The requested URL /category/helal was not found on this server.
  Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
  Apache Server at blog.afiagida.com Port 80

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.