Home Ücretsiz Temalar Yatay Bölünmüş Web Sayfası
Yatay Bölünmüş Web Sayfası

Yatay Bölünmüş Web Sayfası

168
3

Merhaba arkadaşlar,

Web tasarım ile alakalı baya bir temayı sitemizde yayınladık ve hepsi birbirinden güzel temalar üstelik ücretsiz temalar.  Elimizden geldiği kadarda bu temaları ve kullanımını anlatarak yayınlayacağız. Onlardan bir tanede şimdi anlatımını yapacağım temadır. Bu temayı genelde şiirlerinizde , kitap bölümlerinizde vs. zaten gördüğünüzde nerelerde kullanabileceğinizi kendiniz tahmin edebileceksiniz.


(168)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(3)

  1. öncelikle paylaşımlarınız için teşekkürler ancak çaışmanızı indirdiğim zaman burda çalıştığı gibi çalışmıyor bunun nedeni hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler…

    1. burak arkadaşım. büyük ihtimalle host’a attığında düzgün bir şekilde çalışacaktır. Eğer çalışmazsa tekrar iletişime geçebilirsiniz.

  2. Merhaba bu yanyana bölünmüş sayfaları genişletebilir miyiz ? ödev için lazım yardımcı olur musunuz?

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.