Home Wordpress & Joomla 10 Adet En iyi WordPress Oyun Teması

10 Adet En iyi WordPress Oyun Teması

1.16K
1

Oyunlar ile ikinci bir gerçekliği yaratırız. Bir zombi avcısı ya da yarış arabasının içerisinde kendimizi bulabiliriz, günümüz teknolojileri ile oyunları ele aldığımızda gerçekten bağımlı olmamız kaçınılmaz. Yeryüzünde asla yapamayacağımız şeyleri bu heyecan dolu dünyada kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

Ancak, neden bunu bir ikinci gerçek olarak adlandırırız? Her ne olursa olsun, onlar bizlerin günlük deneyimleri gibi asla gerçekliği yansıtmaz. Bazen onlar bizlerin irade gücünü geliştirmek ve kazanmak için engelleri aşmak adına arzularımızı güçlendirebilir. Bazen zorluklar ve talihsizliklerden korkmak yerine, her şeyi ikinci denemeyle istediğimizi elde edebilmek için bazen hilelere başvurabiliriz. Oyun alanı bizim davranışımızı modellemek ve yaşam için kazanılan yaklaşım tekrar ileri bir eğitim alanıdır. Ayrıca, oyun dünyası muhtemelen sıkılan insanlar için en iyi yerlerden bir tanesidir. Daha fazlası, öfke ve gelirimden kurtulmak için oldukça etkili bir yol olabilir. Oyun içerisindeki engelleri geçerek, bu zevki en yüksek şekilde tadabilirsiniz.

Mevcut oyunlar yüksek çözünürlüğe sahip grafikler, atmosferik manzara ile izleyici kazanmak için oyun deneyimi unsurları ayrıntılı ve oldukça gerçekçi görünüyor. Etkin ve farklı oyunlar sunmak bir web sitesi ile bu kavramları yansıtmalıdır. Teknoloji meraklısı, atmosferik ve dikkatlice tasarlanmış harika oyunları çekmek ve onun moda geçmişinin görünümünü en iyi şekilde aktarmak etkileyici olacaktır. İnsanlar oynadıkları oyunlar ile alakalı kendi topluluğunu kurmak ve temas kurabilmek adına bir çevrimiçi web sitesinden yararlanabilirler.

Neyse ki, 90’lı yıllardaki gibi sıfırdan bir tasarım yapmanız gerekmiyor, sadece önceden tasarlanmış bir tema ile 15 dakika içerisinde yüksek kaliteli bir web sitesine ulaşabilirsiniz.

Neden önceden tasarlanmış özel bir tema satın almalısınız bunu biliyor musunuz?

İlk olarak bu sizlere oldukça fazla zaman kazandıracaktır. Doğru tasarımcıyı bulmak ve her şeyi sıfırdan tasarlamak zorunda kalmayacağınız bir gerçektir. Hazır temalar ile bu yorucu ve uzun bekleyiş içerisine girmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Hazır temalar cüzdan dostudur, 10 kat daha az ödeyerek bir hazır temaya sahip olabilirsiniz. Ben paranızı daha verimli yerlere kullanabileceğinizi tahmin edebiliyorum. Hazır temaları yüklemek ve ayarlamak oldukça kolaydır. Birden fazla seçenek sayesinde aynı özel tasarımlarda olduğu gibi hazır tasarımlara da benzersiz bir görünüm verebilirsiniz. Ayrıca 7/24 teknik destek alabileceğiniz bir ekipte mevcuttur. Ayrıca bir bonus olarak satın aldığınız tema üzerinde bulunan tüm görüntülere de bir lisans ile sahip olabileceksiniz. Bu ileride karşılaşabileceğiniz telif hakkı sorunlarını tamamen ortadan kaldıracaktır. Hatta bu görüntüleri dilediğiniz taktirde istediğiniz gibi diğer projelerinizde de kullanabilirsiniz.

Bu makalede oyun imparatorluğunda kullanabileceğiniz en iyi 10 güncel şablonu sizlerle paylaşacağım. TemplateMonster firması tarafından yapılan bu şablonlara yakından göz atabilir ve yeni nesil oyun devrini hemen başlatabilirsiniz.

Hareket Halinde: Responsive WordPress Oyun Teması

Bu dinamik iki renk tema yeşilin enerjisi ile birleşerek koyu gri düzgünlüğü aktarmaktadır. Tema düzeni, resimlerin hâkimiyeti ile tüm olayları göstermenize izin vermektedir.

48248-wp-b

Demo | Ayrıntılar

Mozaik Renk: Oyun Değerlendirmesi WordPress Şablonu

Bu şablon parlak ve çok renkli düzeni ile öne çıkıyor. Mükemmel farklı oyun türlerini barındırarak çeşitli yaş ve ilgili izleyicileri web sitenize çekmenize yardımcı olacaktır.

Demo | Ayrıntılar

Geleneksel Bilardo Klüpü WordPress Tasarımı

Bu tasarım onu biraz eski duygusu katmaktadır. El yazısı elemanları ve pahalı açıları ile iyi bilardo imkanlarına eşlik eden konfor, lüks ve rahat bir atmosfer hissi vermektedir.

Demo | Ayrıntılar

Şık Bilardo Bilardo Klüpü WordPress Teması

Bu tema bilardonun sadece eğlenceli bir şey olduğunu göstermektedir. Bunun arkasındaki geometrik güzellik, her şeyin nasıl geleneksel ve rafine kurallar ile inşa edildiğini vurgulamaktadır. Klüp görsel açıdan zengin bir tema ile bilardo oyununun standartlara uygun olarak profesyonelce oynandığının bir göstergesidir.

Demo | Ayrıntılar

Oyun Portralı Responsive WordPress Teması

Bu tema portakal modülleri ile ateşli oyunların eylemini sizlere sunmak için hazırdır. Büyük lightbox spot için en iyi oyunlardan özellikli görüntüleri getirmek adına size yardımcı olacaktır.

Demo | Ayrıntılar

Gizemli Gerçekler: Responsive WordPress Oyun Tasarımı

Bu karanlık ve gizemli tasarım oyunları ile bağlantılı herhangi bir içerik için gerçekten harika olacaktır. Bu mükemmel bir karanlık ve büyüleyici atmosfer yaratmaktadır. Olağan dışı ızgara düzeni el dikkat çekmektedir.

Demo | Ayrıntılar

Kan Lekesi: WordPress Oyun Portalı Teması

Dramatik kırmızı ve gizli beyaz web sitenize bir yapı hissi yanı sıra dramatik bir dokunuş sunmaktadır. Web sayfanızın ana mesajı “Kanun” gibi karmaşık araziler, yaşam ve ölüm durumlarını ile sayfanızda oyuncuları ağırlaya bilirsiniz.

Demo | Ayrıntılar

Mücadele Ruhu: WordPress Oyun Portalı Tasarımı

Bu soluk tema mükemmel mücadele ve aksiyon oyunlarının ruhunu açık bir şekilde yansıtmaktadır. Silahlar, savunma teknolojileri ve şiddetli çatışmalar hakkında en iyi desteği bu tema ile verebileceğinize emin olabilirsiniz.

Demo | Ayrıntılar

Call of Duty: WordPress Oyun Portalı Teması

Gerçek bir savaşın sıcaklığında hıçkırarak ağlamaya gerek yoktur. Yüzlerinde gerçek çelik ve tozları gözlemleyebilirsiniz. Bu üç renk tema ile bir oyunun ne kadar gerçekçi olabileceğinin deneyimini izleyicilere rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Demo | Ayrıntılar

Tehlikeli Bağımlılık: WordPress Oyun Teması

Zehirli yeşilin şık çekiciliği ve aksiyon oyunlarında yer almaktadır. Aynı zamanda yeşil, cadılar ve kara büyü rengini simgelemektedir. Siyah gece gizemli ışık ile web siteniz için mükemmel bir kombinasyon kazandırmaktadır.

Demo | Ayrıntılar

(1161)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(1)

  1. Paylaştığınız temalar kesinlikle harika, ben oyun sitem için blogger temsında karar vermiştim ama kuşkuda bıraktınız beni. Sanırım tema işini bi daha gözden geçirmem gerekecek…

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.