Home Tanıtım Türkiye’nin en Ucuz ve Kaliteli Petshop’u.
Türkiye’nin en Ucuz ve Kaliteli Petshop’u.

Türkiye’nin en Ucuz ve Kaliteli Petshop’u.

40
0

Küçüklükten beri gerçekleşmesini çok istediğim bazı hayallerim oldu. Birkaçını gerçekleştirdim gerçekleştirmesine ama yaşlandıkça bu hayallerin daha da fazlalaştığını gördüm. 🙂 İnsan ister istemez; benim gibi imkanı olunca da tabi, hayallerini genişletebiliyor veya gerçekleştirebiliyor… En güzeli de hayallerinizin bir bir gerçekleşmesi  değil mi, zaten. İşte baştan beri, yani şöyle desem daha doğru olur aslında; küçükken hep, evimizin bahçesinde  bir köpeğimin olmasını ve onunla oyunlar oynamayı, gezmeyi hayal ederdim. Lakin bu kurduğum hayalin hiçbiri gerçekleşmedi. 🙂 Ama hedeflerim arasında hala duruyor diyebilirim.

Aslında başlangıç aşamasını geçmiş olabilirim. Yani, hayvan yetiştirme konusunda… Evimde muhabbet kuşu besledim, balık besledim. Köpek besleyemememin asıl nedeni ben çözdüm, sizde anlamışsınızdır herhalde; evimin olmaması. Yani, köpekten önce evimin olmasını hayal etmem gerekirdi. Neyse, uzak hedef haline gelen bu hayalimi en kısa zamanda gerçekleştireceğim, inşallah.

Şöyle de düşünebilirsiniz. Hocam, eviniz yok, köpeğiniz yok; bu makaleyi niye yazıyorsunuz? Eğer içinizden böyle sorular geçiriyorsanız, cevaben; köpeği, kuşu, köpeği… vs. hayvanı olan kişilere yardımcı olmak için diyebilirim. Hedefimizi gerçekleştiremedik diye insanlara yardımcı olmayalım mı? diye de, ben de size soru sorarım yani. O yüzden ayağınızı denk alın.. 🙂 Her şeye bir cevabım vardır söyliyim.

Tabi ki bu makale hayvan severler için yazılmış bir makaledir. Asıl amacımız,  yazdığımız makalelerle alışık olmadıkları bir pazardan, yani internet ortamından güvenli ve kaliteli internet sitelerinden alışveriş yapmalarına yardımcı olmak diyebiliriz. Asıl hedefim tabi ki bu… Neyse, şimdi gelelim asıl bahsetmek istediğimiz petshop alışveriş sitesine.

İnternet üzerinden pet besinleri satan bu site online petshop alışverisinde farklı bir internet sitesi diyebiliriz. Nedenine gelince, hayvan severler için sitelerinde ayrı bir blog ve forum oluşturulmuş ve bu blog üzerinden müşterilerin bilgilenmesi için de bir çok makale yazmışlar. O zaman size şöyle bir soru sorayım. Hangi online alışveriş sitesinde bu tarz bir çalışma var? Bence çok iyi düşünülmüş. Ayrıca, forum üzerinden müşterilerin sorularına cevap veriyorlar. Hemde direk veterinere soruyorsunuz. Daha ne diyeyim. Kısacası çok iyi tasarlanmış bir site diye düşünüyorum.  Bunun dışında, sitede birçok kampanya müşterilere sunuluyor. Hatta ürün yanında hediyeler bile var.

Eeee. Dost bildiğimiz hayvanlar için kaliteyi de unutmamalıyız. Kalite düşünüyorsanız tam size göre bir site petbesinleri.com . Daha neyi bekliyorsunuz?

(40)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.