Home Tanıtım Online Ayakkabının Güvenli Ve Hızlı Adresi: TakaTuka.com!

Online Ayakkabının Güvenli Ve Hızlı Adresi: TakaTuka.com!

32
0

Online ayakkabı sektöründe Türkiye’nin en iyi alışveriş sitelerinden biri olma vizyonuyla kurulan TakaTuka.com, hizmet vermeye başladığı 2012’yılından bu zamana sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde bir adım önde yer alıyor. Dünyada pek çok ünlünün kullandığı Crocs ve Stride Rite markalarının Türkiye’deki tek yetkili online satış kanalı olan TakaTuka.com, bu markaların yanı sıra Sperry Top – Sider’dan Skechers’a, Keen’den Harley Davidson botlara, New Balance’dan Salomon’a, Lafuma’dan CAT botlara kadar dünyada ayakkabı ve bot modasını belirleyen 60’dan fazla markanın binlerce modelini tek bir platformdan sunuyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile online ayakkabı sektöründe en az şikayet alan firmalardan olan TakaTuka.com, sunduğu kaliteli hizmet ve iade politikasıyla müşterilerin yüzünü güldürüyor. TakaTuka.com, plus ayakkabı markalarının yüzde 90’ında aynı gün kargo, 30 gün ücretsiz – iade ve değişim garantisi, farklı ödeme seçenekleri ve sezon ürünlerinde ücretsiz kargo gönderimini sizlere sunuyor.

TakaTuka Öne Çıkan Markalar

Müşteri taleplerini en hızlı şekilde cevaplandıran ve bu doğrultuda alt yapısını sürekli geliştiren TakaTuka.com, kolay ve güvenli alışveriş deneyimi yaşatıyor. Sosyal medyayı da oldukça etkin kullanan, TakaTuka.com, müşterileriyle her platformda etkin iletişim olanaklarını kullanıyor. Düzenlediği kampanya ve etkinlikleri Facebook, Twitter, Pinterest ve Instagram kanallarıyla da müşterilerine duyuruyor.

(32)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.