Home Tanıtım Vira Forwarding’in Uluslararası Lojistik Hizmetleri
Vira Forwarding’in Uluslararası Lojistik Hizmetleri

Vira Forwarding’in Uluslararası Lojistik Hizmetleri

30
0

Günümüzde Karayolu ve Deniz taşımacılığının yanında Hava taşımacılığı da büyük bir önem kazandı. Nedenlerinden bir tanesi de zannederim, hızlı ve daha güvenli olması. Hızın yanında; bu dönemde, kaçırma ve sabotaj eylemlerinde bir artış gözlendiğinden karayolu ve deniz taşımacılığının öneminin git gide azaldığını da söyleyebilirim. Sizce de öyle değil mi? Bu konuda herhalde sizde bana katılıyorsunuzdur. Jeopolitik konumu itibariyle Avrupa ve Asya’nın tam ortasında bulunan Türkiye’nin bu üç taşımacılıkta bulunduğu konum itibariyle öneminin artığının da  farkındayız.

Aslında havayolu taşımacılığı;  genel olarak kargo ve evrak taşınmasında kullanıldığını hepimiz biliyoruzdur. Lakin bazı havayolu taşımacılığı yapan firmalar genel taşımacılık dışına çıkarak Özel Kargo taşımaları (Fuar, kimyasal, sıvı, tehlikeli ve yanıcı madde vb.) da yapmaktadır. Hatta bununda ötesinde; istenilen büyüklük ve ebatta, Genel Kargo, Fuar malzemesi, Tehlikeli Yük, Sıvı Ürün, kolay bozulur ürün gibi çeşitli kargo türlerini teslim noktasından alınıp varış noktasına sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştıran firmalarda az sayıda olsa bulunmaktadır. Az sayıda olan bu firmaların en önemli özelliklerinden bir tanesi; ithalatçı/ihracatçı firmaların kargolarını zamanında teslim etmeleri diyebiliriz.

Zamanında teslimat sunan havayolu taşımacılığı öncülerinden ve kurumsallığıyla da diğer firmalara örnek olan Vira Uluslarası Taşımacılık,  bahsettiğimiz tüm özellikleri barındıran ender firmalardan birisidir. İsterseniz birazda Vira’dan bahsedelim, değil mi?

17 yıllık bir geçmişi olan Vira Uluslararası Taşımacılık sektörün en eski firmalarından olup, Hava ve Deniz taşımacılığı alanında yoğunlaşmış olarak çok sayıda ülke limanlarından ve havaalanlarından full ve parsiyel konteyner ithalat ve ihracat nakliyesi yapmaktadır. Geniş acente ağı, konteyner hattı ve havayolu işbirliği ile, çalışmakta olduğu müşterilerine en avantajlı ve geniş yelpazede seçenekler sunabilmektedir. Aktif olarak hizmet verdiği tüm Ortadoğu ve Afrika, Çin ve Uzakdoğu limanlarında profesyonel kadrosu ve iş ortaklıkları ile, Taşımacılık sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından titizlikle takip eden Vira Uluslararası Taşımacılık, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini sürekli artan bir eğride tutmak amacını gütmektedir.

Vira Uluslararası Taşımacılığın hava ve deniz nakliyesi için ihtiyaç duyulan güvenilir hizmet ve doğru çözümlerle müşterileri ile işbirliği içerisinde olmaya devam edeceği kuşkusuz.

(30)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.