Home Püf Noktalar Youtube de kanal engelleme ! [Çözüldü]
Youtube de kanal engelleme ! [Çözüldü]

Youtube de kanal engelleme ! [Çözüldü]

3.91K
0

Özellikle çocuklarınız Youtube’a girdiklerinde hiç bir amacı olmayan, ahlaki ve manevi değerleri hiçe sayan sadece para kazanmak için videolar hazırlayan, seviyesi düşük insanların kanalları ile karşılaşıyorlar. işte bu videoları izlememeleri için tavsiye edeceğim bir işlem var. Bu işlemi yaptığınızda anasayfanızda bu sayfaları görmeyeceksiniz. Dolayısıyla bu kanallara çocuklarınız tıklayamayacaklardır.

1-Engellemek istediğin Kanal sayfasını aç.


2-Bu sayfanın ‘Hakkında‘ sekmesine tıklayın.

3- Bu Sayfada Bayrak simgesine tıklayarak Kullanıcıyı Engelle seçeneğini seçiyoruz.Engelledikten sonra Ana Sayfa‘da bu Kanalın bazı Videolarını görüyorsunuz değil mi? Bu yüzden aşağıdaki işlemleri yapıyorsunuz.

4. Engellediğiniz kanalın Videosunun sağ tarafında, 3 adet alt alta dikey nokta göreceksiniz. O noktalara tıklayıp çıkan menüden İLGİLENMİYORUM Seçeneğini seçin.

5. İlgilenmiyorum seçeneğinden sonra son bir işlem yapıyoruz.

Kaldırılmış şekilde olan videonun yerinde bir mesaj göreceksiniz, “ kaldırıldı. Nedenini Bize Söyle? Aşağıdaki resimde olduğu gibi NEDEN BELİRTİN yazısına tıklıyorsunuz. Sonrasında BU KANALLA İLGİLENMİYORUM seçeneğini seçip GÖNDER butonuna basıyorsunuz.

Artık kesin olarak o Kanaldaki videoları göremezsiniz. 

(3905)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.