Home Dreamweaver Dersler ASP ile Web Site Yapımı Ders-3 (Konu: Veritabanını Dreamweaver’a Bağlama)
ASP ile Web Site Yapımı Ders-3 (Konu: Veritabanını Dreamweaver’a Bağlama)

ASP ile Web Site Yapımı Ders-3 (Konu: Veritabanını Dreamweaver’a Bağlama)

256
9

derslerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu dersimizde Access ile yaptığımız veri tabanını Dreamweaver a bağlama işlemini anlatacağız. Veritabanı ve Web site bağlantısını yaptıktan sonra artık veri tabanından devamlı bilgi çekeceğiz ve bilgi girişi yapacağız.

Hayırlı seyirler.

 

ASP (DİNAMİK)WEB SİTE YAPIMI DİĞER

BAŞLANGIÇ DERSİ (  IIS kurulumu )

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -1 

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -2

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -3

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -4

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -5

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -6

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -7 (YAKINDA)

(256)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(9)

  1. ömer hocam kitabınızda ve video anlatımlarınızda dreamweaver ile veritabanında arama listeleme ve fitreleme sayfaları yapımı anlatılıyormu teşekkürler.

    1. Özkan arkadaşım Dinamik site yapımı işlemleri yok. Sadece dreamweaver programını anlatan bir kitap. 2 adet site yapımı var. zaten içeriğini yukarıdaki dreaweaver cs6 kitabım menüsünden görebilirsiniz.

  2. hocam dersiniz için çok teşekkür ediyorum fakat bir sıkıntım var benim kullandığım dreamweaverda .accdb uzantısı yok bunu nasıl programa nasıl entegre edebiliriz yada sizin kullandığınız sürümü mü indrmemiz gerekiyor

  3. hocam office 2010 yüklüydü accesi sonradan güncelleyerek yükledim ardından dw cs5 de baktım accdb uzantısı yok sonra cs6 kurdum onda da yok veritabını bağlantısını mdb yaptım test ettim hata verdi şimdiye kadar hata almadım sadece bu bağlantı hatasını aldım acaba officeyi kaldırıp baştan mı yüklesem

  4. tmm hocam yine de dersiniz için teşekkürler sonuca ulaşırsam eğer buradan yazarım en azından benim gibi problemi olan arkadaşlar için çözüm olur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.