Home Dreamweaver Dersler ASP ile Web Site Yapımı Ders-2 (Konu: Access ile Veritabanı Oluşturma)
ASP ile Web Site Yapımı Ders-2 (Konu: Access ile Veritabanı Oluşturma)

ASP ile Web Site Yapımı Ders-2 (Konu: Access ile Veritabanı Oluşturma)

317
0

Merhaba arkadaşlar, Asp ile Web Sayfa Yapımı Derslerimize devam ediyoruz. Bu dersimizde, Web sitemizin Yönetim Panelini hazırlamadan önce Access ile veri tabanını oluşturmayı öğreteceğiz. Sitemizi Dreamweaverda tanımladıktan sonra Access programını açarak yönetim paneli girişinde kullanacağımız Kullanıcı Adı ve Şifre alanlarını oluşturacağız. 

Kısacası aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi bundan sonraki derslerimizde anlatacağımız YÖNETİM PANELİ  yapımı dersinde kullanacağımız veriler için Access ile yönetici girişi veri tabanını oluşturuyoruz.

Access ile oluşturacağımız bu tablo çok önemlidir. Bu yüzden dikkatlice dinlemelisiniz. Bundan sonra Access ile sitemizde kullanacağımız bilgilerin girişlerini yapacağız. İyi seyirler.

ASP (DİNAMİK)WEB SİTE YAPIMI DİĞER DERSLER

BAŞLANGIÇ DERSİ (  IIS kurulumu )

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -1 

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -2

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -3

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -4

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -5

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -6

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -7 (YAKINDA)

(317)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.