Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz WordPress “Jazz” Teması
Ücretsiz WordPress “Jazz” Teması

Ücretsiz WordPress “Jazz” Teması

175
4

Merhaba arkadaşlar, sitemizdeki ücretsiz temaların sayısı gittikçe artıyor ve devamlı da artacak. Tabi sizinde bizleri desteklemeniz gerekiyor. Yani teşvik etmeniz gerekiyor, değil mi? 🙂 O yüzden yorumlarınızı bekliyoruz. Neyse… Şimdi sizlerle çok beğendiğim ücretsiz “Jazzwordpress temasını paylaşacağım. Aşağıdaki Demo görüntüsüne baktığınızda sizde beğeneceksiniz. WordPress’ten anlayan arkadaşlar bunları çok iyi bileceklerdir. O zaman indirmeye başlayalım ne dersiniz?


<

(175)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

    1. Faruk bey, taksi teması diye bir tema mı var 🙂 yani sitemizdeki herhangi bir temayı taksi temasına siz çevirebilirsiniz. değil mi?

  1. hocam ben derdimi sanırım yanlış anlattım özür dilerim.bn psd tema çizdim sonra bir türlü kodlamasını yapamadım.işte biçare belki hazır ticari taksi teması bulabilirim diye size msj attım tekrardan özür dilerim.

  2. Hocam çok kritik bir sorum var size. öncelikle ben wordpress site kurdurdum host aldığım yere fakat bilgisayarımdan orayla temas etmek için yani dreamweaver’la değişiklikler yapmam için 2sini nasıl birbirine bağlayacağım? Yani dosyalarım mevcut wordpress.org’dan indirdiğim. Host firması yazılım desteği veremıyoruz dıyor ne yapmam gerekir bilgisayarımda yaptığım değişikliklerin sitemde gözükmesi için sağolun..

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.