Home Ücretsiz Temalar Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#1
Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#1

Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#1

362
1

Merhaba arkadaşlar, artık sitemizde elimizden geldiğince olarak paylaşacağız. Bir çok özelliğin barındırıldığı responsive temalara sitemiz sayesinde sahip olacaksınız. İnternetten araştırıp sizlere  ulaştırmak için elimden geleni yapıyorum. Tabi sizde bu paylaşımları facebook ve twitter üzerinden paylaşırsanız, bu temalar bir çok kişiye ulaşmış olacaktır. O yüzden aşağıdaki facebook ve twitter paylaş butonlarına tıklayarak bu tasarımları sizde SOSYAL PAYLAŞIM sayfalarınızda paylaşın ve bizlere destek olun. Şimdiden teşekkür ederim.

Özellikler

  1. Responsive
  2. Bootstrap
  3. ve ile hazırlanmış
  4. Kolaylıkla değiştirilebilir
  5. Tamamen ücretsiz

DemoButton

hemen-indir-butonu

(362)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(1)

  1. çeşitli konularda paylaşım yaptığınız için teşekkür ederim. sürekli sitenizi takipteyim. Yararlı paylaşımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.