Home Dreamweaver Dersler ASP ile Web Sayfa Yapımı Ders-1 (Konu: Dreamweaver’a Site Tanımlama)
ASP ile Web Sayfa Yapımı Ders-1 (Konu: Dreamweaver’a Site Tanımlama)

ASP ile Web Sayfa Yapımı Ders-1 (Konu: Dreamweaver’a Site Tanımlama)

492
4

Merhaba arkadaşlar Asp ile web Site Hazırlama Dersi-1‘in çekimlerine eğitim verdiğim KO-MEK’te öğrencilerime anlatırken çektim. Öğrencilerimin sesini de duyarsanız şaşırmayın. 🙂 Bu dersteki uygulamayı Dreamweaverda yapabilmeniz için bir önceki dersimiz olan Başlangıç Dersini izlemelisiniz. Eğer bilgisayarınızı o derste anlatılan gibi düzenlemezseniz buradaki hiçbir işlemi yapamayacağınızı şimdiden söyleyeyim de soru olarak sormayın. 

Bu dersimizde yapacağımız siteyi Dreamweaver a tanımlama işleminin basamaklarını anlatıyorum. Yapacağınız her farklı sitede bu işlemi yapmalısınız. Yani wwwroot içinde açtığınız her site klasörü için bu işlemin yapılması gerekmektedir. Şimdiden kolay gelsin. İyi seyirler.

ASP (DİNAMİK)WEB SİTE YAPIMI DİĞER

BAŞLANGIÇ DERSİ (  IIS kurulumu )

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -1 

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -2

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -3

DİNAMİK SİTE YAPIMI DERS -4

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -5

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -6

DİNAMİK WEB SİTE YAPIMI DERS -7 (YAKINDA)

(492)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

  1. Html web sayfamı. Asp Çevirdiğimde Tarayıcımda Kotlarım Çıkıyor Sizin gibi yapıyorum Olmuyor yani kodlar çıkıyor

    1. Bekir, sizin gibi yapıyorum deme 🙂 benim gibi yapsan zaten çalışırdı. Bence sen çok dikkatli videoyu izlemiyorsun. Videoları baştan itibaren izlemelisin.

  2. bir şeyi merak ettim saçma olabilir dikkate alırsanız sevinirim. ben vısual studio 2015 de çalışıyorum. mysql ile databaseyi olusturdum sadece form metod ve kontrolleri yapamıyorum örnegın gırısın true ve folse durumunu dw dan duzenlesem admın panelımın yönetim.asp sini ordaki komutları visual studio da calıstırsam tıkandıgım yerlerı aşmış olurmuyum

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.