Home Tanıtım Online Matbaa Tercih Etmek İçin 4 Sebep
Online Matbaa Tercih Etmek İçin 4 Sebep

Online Matbaa Tercih Etmek İçin 4 Sebep

39
0

İnternetin hayatımıza girişiyle birlikte, hayatımızda çok şeyin değiştiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. En çok değiştirdiği şey tabiki de bilgi… Bilgiye ulaşmak artık o kadar kolaylaştı ki, istediğimiz her şeyi internet sayesinde, o anda öğrenebilir hale geldik. Bunun yanında alış-verişlerimizi de internet üzerinden yapar hale geldik, değil mi? Kısacası internet sayesinde aynı anda bir çok ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz.

E-ticaret demişken, genelde alış-verişimin neredeyse tamamını internet üzerinden yapıyorum. Nedenine gelince tabiki daha ucuz olması, en önemlisi de zamanımı çok fazla almaması. Daha fazla neden de saymaya gerek yoktur, herhalde. Neyse, asıl konuya gelelim. Web site tasarım işleri yaptığım için geçenlerde kendim için kartvizit yaptırmak istedim. Dolayısıyla bu işimi de internetten yaptırabilir miyim diye bir arama yaptım. Tabii, google da başladım aramaya… Gerçi ilk aradığım kelimede buldum, diyebilirim. “Online Matbaa” diye arattırdığımda ne göreyim, “8 TL’ye 1000 adet kartvizit”. Benim için çok uygun bir fiyat olduğundan, reklamı tıklayarak hemen siteye girdim. İlk önce siteyi iyi analiz ettim. Çünkü fiyat bana baya uygun geldi… İlk önce siteye web tasarımcı edasıyla baktım; görselliği, dizaynı ve site içeriği bakımından çok kaliteli hazırlanmış bir site olduğunu söyleyebilirim. Sitenin, hakkımızda sayfasını okuduğumda kafamdaki bazı şüpheler ortadan kalktı. Kısacası bana güvenilir bir site imajı verdi, diyebilirim.

Siparişimi vermeye çalıştığımda ne göreyim. Kendi tasarladığınız çalışmayı bastırmanın yanında, sitenin size sunduğu imkanlarla sıfırdan kartvizit tasarlayabiliyorsunuz. İçimden keşke kendim hazırlamasaydım dedim… Neyse üye olduktan sonra siparişimi tamamladım ve ödememi yaptım. Bakalım ne zaman gelecek…

Sitenin müşterilerine sunduğu imkanları düşündüğümde ne zaman geleceği hakkında hiç bir kuşkum yok yani. Online matbaada işlemlerinizde tercih sebepleriniz bana göre bu sitede olduğu gibi olmalı. Yani; “kurumsal olmalı, size kaliteli tasarımlar sunmalı ve bunun yanında uygun fiyat ve hızlı teslimat” gibi fırsatlar sunmalı, değil mi?

Bu arada makaleyi baştan sona okuduğumda sitenin adını size söylemeyi unuttuğumu fark ettim. Sizde hiç sormadınız yani… Neyse, sitenin adı matbuu.com. Sizde ziyaret edin ve imkanlarından yararlanın bence. Zaten bu işle uğraşacak arkadaşlara tavsiyem matbuu”yu matbuu blog’dan takip etmeniz olacaktır.

Bu arada hepinize iyi seneler…

(39)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.