Home Genel “İyi” sini Bulmanın En kolay yolu.
“İyi” sini Bulmanın En kolay yolu.

“İyi” sini Bulmanın En kolay yolu.

24
0

Şu internet hayatımıza girdikten sonra neler değiştirdi neler…değil mi? Artık  cep telefonu yardımıyla olsun, bilgisayar yardımıyla olsun,  internet sayesinde her şeye ulaşabiliyoruz. Kısacası İnternet üzerinden hayatımızda yer alan her şeye bir tıkla ulaşabilir hale geldik. Alısverişlerimiz artık saatlerce sürmüyor değil mi? Birçok firmanın fiyatlarını o anda görebiliyoruz. Bunu görmemiz o kadar güzel oldu ki anlatamam. Eeee. ..Bu yüzden de saatlerce bize uygun ürünü aramak için kapı kapı dolaşmıyoruz. Ürünlerin fiyatını internetten en kısa sürede öğrenebiliyoruz artık.

İşte, ssas konu buradan sonra başlıyor arkadaşlar. İnternetteki firma sayısı arttıkça ürünler de doğal olarak artıyor. Peki biz bunca seçenek ve bilgi arasından “iyi”sine nasıl ulaşacağız. Hiç düşündünüz mü? İşte tam burada devreye iyi.net adlı bir site devreye giriyor. Bu kadar çok farklı kaynak ve bilgi yumağı içerisinde sizin için en doğru ürünün hangisi olduğuna sizi kim inandıracağının cevabı artık bu site  olacak.

Peki bu süreci nasıl değerlendirmenizi istiyorlar?

Hepimiz biliyoruz ki  elde edeceğimiz bilgilerin doğruluğu bizim için çok önemlidir. Hiç kimse yanlış bir bilgiye ulaşmayı hedeflemez. Bu her zaman için böyledir. İster normal hayatımızdaki olaylarda olsun, isterse yeni düzen olan internet ortamında “hedef=doğru bilgi” diyebiliriz değil mi? Kısacası , bu hedefte size yardımcı olmak isteyen bir rol üstleniyor. Ve böylece sizin daha doğru kararlar almanızı kolaylaştırıyorlar. Peki nasıl?  Uzman ve deneyimli kullanıcılar sayesinde tabiki de.  Şöyle bir örnek vereyim isterseniz

Siteye girdiğinizde almak istediğiniz bir ürünü arama çubuğuna yazıyorsunuz. Sonra o ürün ile ilgili bildiler geliyor. Ne tür bilgiler bunlar?… Mesela; ürünü kullanan diğer kişilerin o ürün hakkındaki memnuniyet karnesi  ki buna iyi metre deniliyor.  Bunun dışında o ürün hakkındaki genel bilgileri ve  kullanıcı yorumlarını görebiliyorsunuz.  Kısacası ürünün her yönüyle incelenmiş yani analiz edilmiş karnesini sizlere sunuyorlar. Bence mükemmel bir olay. Bu site sayesinde tamamen objektif bir sonuç elde edeceğinize inanıyorum. Amaçları da zaten bu. Sitede anlattıklarımın dışında birçok özelliği de bulunmakta. Daha ayrıntılı öğrenmek için başlangıçta sizlere sunulan videoyu izlemenizi öneriyorum.

Ben şu anda alacağım bir çok şey hakkında bilgi edindim bile . Peki siz neden duruyorsunuz?

Ömer BOZALAN

(24)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.