Home Genel Template Monster’dan Tema Kazananlar
Template Monster’dan Tema Kazananlar

Template Monster’dan Tema Kazananlar

29
4

Evet, arkadaşlar Template monster’ın sitemiz için sponsor olduğu yarışmanın sonuçları belli oldu. Biraz önce çekiliş işlemlerini yaptım. Tabi diyeceksiniz ki nasıl yaptınız hocam:) biz görmedik diye.  :)Eeee…Buna hızlı çözüm bulduk. Sizlerinde çekilişi izleyebilmeniz için videoya çektim. Her şeyin adabına göre olduğuna inanıyorum.  Kaybeden arkadaşlar üzülmesinler çünkü, bu yarışma bir kerelik değil. Sitemizi veya facebook grubumuzdan yeni yapılacak yarışma hakkında bilgi edinebileceğinizi unutmayın. Biz devamlı duyuru yapacağız. Tabi size de çok şey düşüyor değil mi? Ne düşüyor derseniz?  Sadece siteyi takip etmek düşüyor değil mi?

Neyse videomuzu da izleyin derim.  Video başlarda kalitesiz görünse de çekiliş yerine gelince nedense düzelmiş.

KAZANANLARIN LİSTESİ
1- Cemil SOLAK
2- Eren İMECİ
3- Semra ÇIRTIL

Bu arkadaşların  E-mail adreslerinde kazandıklarına dair mesaj gönderilecektir. Şimdiden Tebrik Ediyorum arkadaşları. İlginizden dolayı hepinize de teşekkür ediyorum. Bir daha ki yarışmada daha fazla katılım bekliyoruz ona göre.

(29)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

  1. 😀 kazanan arkadaşları tebrik ediyorum 🙂

    ömer bi çok iyi yoldasın çizgini bozmadan devam et abi 🙂

  2. Ömer abi, çok teşekkür ediyorum. İlk defa bir çekilişten bişi kazandık 🙂
    Başarılarının devamı adına selam ve dualarımla.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.