Home Genel Arabanızı Trafik Sigortası İle Güvence Altına Alın
Arabanızı Trafik Sigortası İle Güvence Altına Alın

Arabanızı Trafik Sigortası İle Güvence Altına Alın

28
0

Bin bir emek ve zahmet ile biriktirdiğiniz paralara ek olarak belki da sağa sola ya da bankalara borçlanarak sahip olduğunuz arabanızın üzerinden kuş geçerken dahi yüreğinizin sıkıştığını mı hissediyorsunuz? O halde henüz onu korumak için hiçbir adım atmamışsınız demektir. Elbette yaptığınız o kadar masraf düşünüldüğünde kendinizi yeni bir ödemeye daha hazır hissetmemeniz oldukça olası, oysa unuttuğunuz bir şey var ki o da; aracınızı güvence altına almadan trafiğe çıkamayacağınız.

Dünyanın en iyi araç kullanan insanlarından belki de birisi sizsiniz. Hatta bu konuda öyle iyisiniz ki çevrenizdeki herkes bu konuda sizin eşsiz ve rakipsiz olduğunuzu düşünüyor. Tüm trafik kurallarını biliyorsunuz ve harfiyen uyuyorsunuz. Böyle bir durumda da trafik sigortasına elbette sizin ihtiyacınız olmaz(dı). Eğer dünya üzerinde bulunan tek araç sizinki olsaydı bu şartlarda sigortaya ihtiyaç duymamanız ihtimaller dahilinde olurdu. Oysa trafikte sizin aracınız dışında milyonlarca araç var. Sizin kadar usta şoförlerin yanında henüz trafiğe yeni çıkmaya başlayan şoförlerin varlığını da göz ardı edemezsiniz.

Sadece trafikte başınıza kaza gelebileceğini düşünmeniz de büyük bir yanlış. Kaza meydana gelebilmesi için aracınızla seyir halinde olmanız da gerekmiyor. Herhangi bir yere bıraktığınızın aracınızın döndüğünüzde bıraktığınız gibi bulamama ihtimalini de göz ardı etmemelisiniz. Böyle düşünmeye devam ettiğinizde aklınızda oldukça fazla sayıda felaket senaryosu oluşabilir. Oluşan senaryoların ise hemen hepsi birileri tarafından yaşanıyor, hatta tam şuan bu senaryolara bir yenisi daha eklendi.

İşte tam olarak bu sebepler düşünüldüğünde aracınızı en az sizin kadar düşünecek ve onu sizin kadar koruyacak başka bir güce daha ihtiyaç duymanız oldukça olası. Generali Sigorta'nın size sunduğu fırsatlardan ne kadar haberdar olduğunuzu bilemiyorum. Ama dişimden tırnağımdan arttırdığım paralar ile sahip olduğum aracımı bildiğim ellere teslim ederek kendimi güvence altına almanın huzurunu yaşıyorum. Eğer siz de çok sevdiğiniz aracınız için trafik sigortası yaptırmak istiyorsanız, Generali Sigorta'nın size sunduğu fırsatları öğrenmek için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Aracınızı güvenle kullanmanız için ihtiyacınız olan başka bir şey var mı?

(28)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.