Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz WordPress Haber/Blog/Forum Teması
Ücretsiz WordPress Haber/Blog/Forum Teması

Ücretsiz WordPress Haber/Blog/Forum Teması

0
5

Merhaba arkadaşlar, bu haftaki ücretsiz temamız bir WordPress Tema. Bu ücretsiz Temayı kullanabilmeniz için bildiğiniz gibi sisteminizde wordpress’in kurulu olması gerekmektedir. Zaten bazı hosting firmaları sizler için ücretsiz olarak kurulumu gerçekleştiriyorlar. Veya kendiniz internetten araştırıp kurulumu yapabilirsiniz. Yayınladığımız bu ücretsiz temanın adı Awaken Haber/Blog/Forum Teması. Temayı inceledim ve çok beğendim. Zannımca sizde benim gibi bu temayı çok beğeneceksiniz. Renkler olsun, Slider olsun, kısacası site yerleşimi çok güzel hazırlanmış olan bir tema. Ayrıca mobil bir tema olduğunu da söylemekte fayda var. İndirmeseniz bile herkesin arşivinde olması gereken bir tema olduğu kuşkusuz.

Aşağıdaki Demo linkine tıkladığınızda ne demek istediğimi zaten anlayacaksınız. Temanın ücretsiz olması da ayrı bir güzel değil mi? Neyse temanızı güle güle kullanın. Hepinize iyi hafta sonları diliyorum. Selametle. Bu arada şunu da söyleyeyim tema hakkında düşüncelerinizi de lütfen aşağıdaki yorum alanına yazarsanız sevinirim.

DemoButton
hemen-indir-butonu
omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmeni bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Comment(5)

  1. ben şiir antolojisi şeklinde bir web sitesi oluşturmak istiyorum ama uygun bir tema bulamadım yardımcı olur musunuz ?

  2. Hocam ben ucretsiz wordpress ve ya ucretli wordpressde bu sliderli temalar slidersiz geliyir. Temanın demosunda zaten var silider biz deyişiklik yapmalımıyız sonradan ? bunla bağlı ne önerirsinisz

    1. Abbas arkadaşım wordpress sitelere slider ekleyebilirsin. Bunun için Slider pluginler satılıyor. Google da aratarak bulabilirsin. Ücretsizler var ama istediğin gibi değişiklik yapamıyorsun. Örnek olarak “revolution slider wordpress” olarak google da arama yap. Ücretsiz sürümü de mevcut, belki işini görür. Kolay gelsin.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.