Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz Resim Galerili Web Sitesi
Ücretsiz Resim Galerili Web Sitesi

Ücretsiz Resim Galerili Web Sitesi

313
5

Merhaba arkadaşlar, ücretsiz tema paylaşımımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bu tema diğer temalardan biraz farklı olduğunu DEMO ya bakarak zaten anlayacaksınız. Hem Resim Galerisini  index.html sayfasında barındıran hemde menüleri sayfa içinde resim galerisi tarzında olan bir çalışmadır. Tek sayfa olması ve bunun yanında her şeyin anasayfadan kontrol edilmesi dikkatinizi çekecektir. Bunun yanında menülere tıkladığınızda sayfaların efektli açılması da çalışmanın çok basit olmadığını da bizlere göstermektedir. Beğeneceğinizi umuyorum. Yorumlarınızı da bekliyorum. 


(313)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(5)

  1. Ali arkadaşım, zaten yapılan temalar herkesin işine yarayacak diye tasarlanmaz. Birilerinin işine uygun bir tema olabilir, değil mi? Herkes beğensin diye paylaşım yapmıyoruz.

  2. hocan ust sıra 12 kare var ben bunları 10 kareye dusurup asagıya uzatmayı dusunuyorum yardımcı olabılırmıniz

    1. Abdurrahim arkadaşım index.html dosyasında resim ekleme kodları var. < a href= "#" >< img src= ile başlayan bu kodlar ana sayfadaki resim sayısını belirliyor silmek veya eklemek istiyorsan yukarıdaki kodu silip veya ekleyebilirsin.

  3. Hocam merhabalar ben bu sayfayı her satır 8 kare olacak şekilde aşağı doğru nasıl uzatabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.