Home Genel Template Monster Çekiliş Sonuçları
Template Monster Çekiliş Sonuçları

Template Monster Çekiliş Sonuçları

26
2

Merhaba arkadaşlar, Templatemoster ‘dan ücretsiz şansını yakalamak için sitemizdeki yarışmaya katılan 15 kişinin kazananları belli olmuştur. Çekiş sonuçlarını videoya da çektim. Kazanan arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum. Kazanamayan arkadaşlara da şunu söylemek istiyorum. Sitemizi devamlı takip etsinler çünkü her an yeni bir yarışma düzenleyebilirim. Hepinize teşekkür ediyorum.

Ücretsiz Tema kazanan kişiler.

1-)  Rıza Furkan Şahin ( yengec_kara01@hotmail.com – Şablon : #52168 )

2-) Halil Tokgöz ( bleu-way@hotmail.com – Şablon: #44743

3-) Sibel Ertürk ( sibelerturk@yahoo.com – Şablon : #52168

(Not: Kazanan arkadaşlar e-mail kutularına baksınlar. 1-2 Gün içinde istedikleri ın indirme linkleri kendilerine gönderilecektir.)

Kazanan arkadaşlar temalar kendilerine ulaşınca buradaki formumuza tema indirme linki geldi diye yazarlarsa sevinirim.

(26)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

  1. çekiliş 10-17 şubat tarihleri arasında ki katılımcılar içindi sibel hanım 18 şubatta yazmış
    ayrıca sibel hanım ve rıza bey aynı template i istemişler
    acaba 1 çekiliş daha yapmanız gerekmezmi

    1. Kemal bey makaleyi ben yazdım valla hiç dikkat etmedim aynı temayı istediklerini 🙂 Lakin ayın 17 sinde değilde 18 son gün yaptım sonradan. Çünkü makale tam 10’unda yayına girmedi, gün içinde yayına girdiği için 18 sine alarak daha çok kişinin katılmasını istedim. Bundan sonraki ücretsiz temaları beklemelisiniz. Elimizden gelen bu malesef ama yine templatemonster yetkilisi olan Barış beye söyleyebiliriz bu durumu. Kolay gelsin, ilginiz için teşekkürler.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.