Home Ücretsiz Temalar Tek Sayfa Bootstrap Psd Web Çalışması
Tek Sayfa Bootstrap Psd Web Çalışması

Tek Sayfa Bootstrap Psd Web Çalışması

230
1

Merhaba arkadaşlar, çalışmalarımızı da sitemizde paylaşarak web sayfa şablonları temini konusunda sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Zaten internetten bulduğum PSD çalışmaların hemen hemen hepsini sizlerle paylaşıyorum. Şundan emin olmanızı istiyorum bu çalışmaların tamamen ücretsiz paylaşımlardır. İstediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Zaten düzenledikten sonra kimse kendisinin olduğunu iddia edemez. Neyse o konuda kesinlikle şüpheniz olmasın.  Şimdiki çalışma tek sayfa (ONE PAGE) bir çalışmadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlayan Tek Sayfa çalışma örneklerinden birisi diyebiliriz. Bu çalışmanı özellikleri aşağıdaki gibidir. Güle güe kullanın. 

  • Opsiyonel Parallax Dizayn
  • One Page Düzen ()
  • 1170 çalışma
  • Ücretsiz Fontlar Kullanılmıştır.
  • Ve bir çok özellik… Hepsi ücretsiz…

 

hemen-indir-butonu

(230)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(1)

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.