Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-2
Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-2

Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-2

14.34K
7

Merhaba arkadaşlar, Facebook grubumuzdan bir kampanya başlatmıştım. Artık her 15-20 günde bir sitemde kendi yaptığım ücretsiz html css ile hazırlanan web site tasarımlarımı sunacağımı söylediğimi hatırlıyorsunuz herhalde? Lakin bir şart koymuştum, tasarladıktan sonra facebook grubumuzdan beğeniye sunacaktım, sizde belirtilen beğeni sayısını tutturursanız sitemde yayınlayacaktım.

Şartımız 100 Facebook beğenisiydi. Siz görevinizi yaptınız, bende tasarımı yayınlama sözümü tutuyorum. Web sayfamızı ziyaret eden arkadaşlara sesleniyorum, Facebook sayfamızı beğenmeniz sizinde yararınıza olacaktır. Böylece tasarımlarda isteklerinizi de söyleyebilirsiniz. Katkılarınızdan dolayı şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. Bazı istekleriniz olursa, bu istekleriniz bu başlık altında yazmanızı tavsiye ederim, diğer türlü iletişim bölümünden gelen istekleri malesef cevaplamayacağım.

 

EN ÇOK BEĞENİLEN ÜCRETSİZ TASARIMLAR

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-1

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-2

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-3

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-4

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-5

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-6

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-7

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-8

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-9

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-10

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-11

DİĞER ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMALARI

(14344)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(7)

  1. merhaba Ömer bey sizden bir şey rica edeceğim eğer mümkünse tabi. Ben sizin örnek web tasarımlarınızdan birisini kendi web siteme eklemek istiyorum fakat kabul etmiyor kabul etmesi için bi düzenleme yapmam gerekiyor mu index.html de eğer gerekiyorsa bir video ile gösterirseniz sevinirim teşekkürler

  2. selam aleyküm kardeşim bu tema kurulumu nasıl yapılıyor bi söylüye bilirmisin lütfen yada video varmı

  3. slm hocam steleriniz cok güzel ve cok beyeniyorum sizi tbrik ediyorum elinden öperim saygillarla

  4. Ömer hocam epey emek vermişsiniz teşekkürler, yalnız aradan yaklaşık 5 sene geçmiş bu html şablonlar mobil uyumlu mudur ? Çünkü ben wordpress ilk giriş sayfasını index.html yapmak istiyorum.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.