Home Ücretsiz Temalar Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-3
Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-3

Ücretsiz Html, Css, Jquery, Slider’lı Web Tasarım Örneği-3

423
5

Merhaba arkadaşlar,  yine internette gezinerek elde ettiğim  ücretsiz html css temayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Temamızın bir çok sayfası var. Örneğin galeri sayfası, portfolyo sayfası… Bu sayfalar hazır olarak size geldiği için yapmanı gereken resmin yolunu değiştirmek olacaktır. Az çok html ve css bilen arkadalar bu temayı istedikleri gibi devşirebilirler. Yorumlarınızı bekliyoruz. Kolay gelsin.

 

 

 

EN ÇOK BEĞENİLEN ÜCRETSİZ TASARIMLAR

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-1

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-2

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-3

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-4

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-5

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-6

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-7

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-8

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-9

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-10

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-11

DİĞER ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMALARI

(423)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(5)

  1. ben bunu nasil ekliyecem anlamış değilim ben ttnetin bazı internet paketlerinde wep sitesi veriyor ttnetwebim diye bende sevginehaset.com diye bir site yapmaya çalışıyorum lakin bir türlü bu temelar nasıl yüklenece anlamadım offffff

  2. hocam bu sitede linklere tıkladığımda sitenin başına atıyor yani aşağıdaki bütün linlklere tıkladığımda sayfanın yukarısına atıyor çözüm önerirseniz sevinirim

    1. Muhammed arkadaşım, linklere tıklanıldığında sayfa olmadığı için sayfanın yukarısına atıyor. Normal bir şey… Genelde böyle olur zaten.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.