Home CSS3 / HTML5 5 Adet | Ücretsiz Mobil Uyumlu Html5 Temalar

5 Adet | Ücretsiz Mobil Uyumlu Html5 Temalar

12.84K
7

Merhaba arkadaşlar Ramazan ayında olsak bile,  sitemizde ücretsiz tema paylaşımlarına devam ediyoruz. Biraz önce internette gezerken bulduğum Ücretsiz olan Mobil Uyumlu Html5 Temaları sizlerle de paylaşmak istedim. Zaten, elimde olan çoğu paylaşımları size de sunduğumu biliyorsunuz.  Bu tasarımların en güzel tarafı ücretsiz olmaları. İstediğiniz gibi indirip düzenleyebilirsiniz. Bana mesaj atıp sormanıza bile gerek yok.

Html5 tasarım olması sizi endişelendirmesin. Html etiketlerini html5 sayfalarda da kullanabiliyorsunuz. Eğer htlm5 tasarım konusunda kendinizi bilgi olarak zayıf hissediyorsanız, sitemizde ki html5 web sayfa yapımı videolarına  ve html5 konu anlatımlı derslere bakabilirsiniz.  İnşallah sizlere sunduğum bu tasarımları beğenirsiniz.  Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Kolay gelsin.

Temalardan görüntüler.  Not: Temaların hepsini indirmek için makalenin en altında yer alan DOSYAYI İNDİR linkine tıklamalısınız.

ücretsiz_html5_mobil_temalar

EN ÇOK BEĞENİLEN ÜCRETSİZ TASARIMLAR

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-1

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-2

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-3

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-4

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-5

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-6

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-7

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-8

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-9

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-10

ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMA-11

DİĞER ÜCRETSİZ WEB SİTE TEMALARI

(12843)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(7)

  1. Çok güzel templateler ama şu mobil uyumluluk testine girince hepsinde, oluşturmayı engelleyen css dosyalarını üst kısımdan kaldırın yazısından kurtulamıyoruz. Hatta css dosyalarını site içerisinde koymadığım yer kalmadı yok olmuyor çözümü nedir bir bilen sölesin. Varsa ?

  2. merhaba css ile basit bir elektronik mağazası örneği yapacağım ve hiçbirşey bilmiyorum öğrenemedim okula yeni başladım yani daha önceki bölümümde ağ temelleri görüyordum web tasarımdan hiç bişey anlamıyorum ödev çok önemli tek geçme şansım bana basit bi örnek atabilir misiniz 11.sınıfım 🙁

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.