Home Ücretsiz Temalar Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#11
Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#11

Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#11

353
2

Bu hafta sizler için yayınlayacağım temayı seçtim, inşallah beğeneceksiniz.  Bilmeyenler için söylüyorum; bu temada diğerleri gibi mobil uyumlu temadır. Diğer gibi olan bu temayı istediğiniz gibi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  Tema müzisyen dostlarımız için kuşkusuz güzel. Ama temada değişiklikler yaparak müzik teması konseptinden çıkarabilirsiniz. Tabi bu işlemler için ve HTML bilmeniz gerekmektedir.

Renk uyumunu ve dizaynını beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Tema içerisinde güzel tasarlanmış ve iletişim bölümü mevcut. Kısacası bu temada, yazıları ve resimleri değiştirdiğinizde karşınıza çok güzel bir site çıkacağı kuşkusuz. Benden tavsiye çok fazla değiştirmeyin. Çünkü sade ve kullanışlı…

Şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın..

DemoButton

hemen-indir-butonu

(353)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

 1. Merhaba Ömer Bey,
  Bu temayı web sitem için kullanmayı planlıyorum.
  Ancak “contact” sayfasındaki iletişim formuyla ilgili bir sorum olacak.
  Form doldurulup gönder tuşuna basıldığında içerik nereye gönderiliyor?
  Ve bu gönderilen adres nereden değiştirilebilir?
  Çok teşekkür eder, faydalı paylaşımlarınızın devamını dilerim.

  1. Brain arkadaşım paylaşımdaki contact formları malesef çalışmıyor. Çünkü yazılımla yapılması gerekiyor. ASP veya PHP bilmelisin. Yakın zamanda php ve asp ile çalışan iletişim formalarını paylaşacağım.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.