Home Ücretsiz Temalar Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#12
Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#12

Haftanın Ücretsiz Responsive Teması#12

533
11

Haftanın ücretsiz boostrap teması her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle. Temaları seçerken en çok dikkat ettiğim şey her zamanki gibi mobil tema olması. Çünkü, içeriği istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Biraz html birazda CSS bilgisiyle ile temanın her yerine dokunup, kendinize göre uyarlayabiliyorsunuz. Diğer bir güzel özelliği ise temanın galeri kısmında kullanılan jquery galeri. Farklı bir yapısı olduğu için sizlerinde beğeneceğini umuyorum. Neyse fazla uzatmayalım, değil mi?

Özellikler

  1. Responsive
  2. Kurumsal firma kullanımı için uygun
  3. HTML5 ve CSS3 ile hazırlanmış
  4. Kolay bir şekilde değiştirilebilir
  5. Tamamen ücretsiz

Paylaştığımız temalarla ilgili yorumlar yaparsanız seviniriz.

Kullanım :

omerbozalan.com’da her hafta binlerce tasarım arasından seçilip paylaşılan tüm temalar ücretsizdir. Kişisel ve kurumsal işleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz şekilde de değiştirebilirsiniz.


(533)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(11)

  1. Yorumun …sitenizin yeni görünümü iyi ama eski görünümüde güzeldi yaptığınız temalardan birini seçip onu sitenizin görünümü yapsaydınız

  2. Denizhan arkadaşım, style.css dosyasının içinde .navbar-inverse class’ı var. o satırı buluyorsun ve o satırdaki background alanındaki rengi değiştiriyorsun. Kolay gelsin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.