Home Ücretsiz Temalar PSD Web Site Teması-2
PSD Web Site Teması-2

PSD Web Site Teması-2

154
2

Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere düzenlemeniz için web sitesi teması vereceğim. Burda yer alan PSD  tamamen özenle seçilmiş  olacak ve birçok siteden araştırılıp beğenildikten sonra sizlere sunulacaktır. Yapmanız gereken bizleri takip etmek . Sizin göreviniz ise bu  dosyaları  ında  açmak, içeriklerini değiştirdikten sonra ise kodlarıyla Dreamweaver programında düzenlemek olacaktır.

Ne kadar basit değil mi?

 

hemen-indir-butonu

(154)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

  1. Hocam ellerinize sağlık siteniz ve bilgileriniz bizlere çok fayda sağladı.Umarım bu siteye giren herkes sizin bilgilerinizden faydalanarak kendilerini geliştirebilirler….

  2. Hocam emeklerinizin karşılığını inşallah verebiliriz.Ellerinize sağlık güzel paylaşımlarınız için…başarılarınızın devamını bekliyoruz:) 🙂

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.