Home Wordpress & Joomla Template Monster Çekilişi – Devam Filmi ile Tekrardan Karşınızdayız!
Template Monster Çekilişi – Devam Filmi ile Tekrardan Karşınızdayız!

Template Monster Çekilişi – Devam Filmi ile Tekrardan Karşınızdayız!

36
14

Geride bıraktığımız 2014 yılı içerisinde böyle bir çekiliş gerçekleştirmiştik. Sanıyorum beni uzun zamandır tanıyan ve takip edenler kesinlikle hatırlayacaktır. Aldığım olumlu mesajlar ve istekler doğrultusunda yeni bir Template Monster çekilişi ile karşınızdayım.

Size çok güzel haberlerimin olduğunu söyleyebilirim. Şu anda Template Monster mağazasındaki ürün sayısı 40.000’in üzerinde. Sizler bu çekilişe katılarak bu mağazanın kapısını sonuna dek aralayabilirsiniz. Şimdi konuyu biraz daha genişletip bu çekiliş hakkında sizlere daha fazla bilgi sunmak istiyorum. Sanıyorum bazılarınız konuya hakim ancak, herhangi bir bilgisi olmayanlar için daha aydınlatıcı olmaya çalışacağım.

Bu çekiliş TemplateMonster mağazasında bulunan tüm ürünleri kapsamakla birlikte herhangi bir kısıtlama söz konusu olmayacaktır. Yani bunun anlamı mağaza üzerinde görmüş olduğunuz tüm ürünleri kazanma hakkına özgürce sahip olabileceksiniz. Bu aslında sizlerin ne yapmak istediği ile alakalı. Projelerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek herhangi bir ürünü tercih edebilirsiniz.

Bir online mağazacılık için PrestaShop, OpenCart, osCommerce veya herhangi bir TemplateMonster E-Ticaret ürününü tercih edebilir ya da Kurumsal bir iş için Joomla, WordPress, MotoCMS vb. bir ürün tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olarak bir web sitesi sahibi olabilmek için gerçekten harika bir gün. Elbette her kullanıcıma bu değerli ürünlerden sunabilmem olanaksız. Ancak, 3 şanslı kişi bu ödüllerin sahibi olabilecek.

Bildiğiniz gibi Template Monster sektörde bir dünya lideri, 11 yıllık geçmişi ve sunduğu ürün çeşitliliği, 7/24 tema desteği ve sunmuş olduğu müşteri odaklı özelliği ile piyasadaki yerini koruyacak gibi duruyor. Şimdi bu mağazada bulunan ürünlerden birine sahip olma zamanı.

Yeni bir web projesine başlamak isteyebilir veya kendi portföy web sitenizi kurmak isteyebilirsiniz. Sonuç olarak nedeniniz her ne olursa olsun kesinlikle sizin kazanacağınız bir çekiliş olacak.

Bu Harika Çekilişe Nasıl Katılabilirsiniz?

Bu görkemli çekilişe katılmak için sizlere hiç bir zorluk veya zorunluluk getirmiyoruz. Ancak katılımcıları belirlememiz için sizlere ufak bir soru soracağım ve bu makalenin altında bulunan yorum alanına cevabınızı yazmanızı isteyeceğim. Bu sayede çekilişe katılım sağlamış olacaksınız.

İşte Sorumuz;

Hangi Template Monster ürününü kazanmak istiyorsun ve onu nerede kullanacaksın?

Kazanmak istediğiniz ürünü seçebilmek için TemplateMonster Türkiye resmi web sayfasını ziyaret edin.

Sizlere yol gösterici olması açısından örnek olarak cevaplayacak olursak;

Kapı ve Pencere satışı yapan bir kurumsal firma için elimde proje bulunuyor. Bu projeyi tamamlamak için #52720 WordPress Teması kazanmak istiyorum, benim tüm gereksinimlerimi karşılayacağına inanıyorum.

Projenizi hızlı bir şekilde tamamlamak adına harika bir çekiliş sizleri bekliyor. Ancak, bu çekiliş için bazı kurallar koymak istiyorum. Lütfen çekiliş kurallarına uyalım.

TemplateMonster Premium Tema Çekiliş Kuralları

 • Her kullanıcımız çekilişe sadece bir sefer katılma hakkına sahiptir. Aynı kişinin farklı hesaplardan çekilişe katılması sizleri diskalifiye edecektir.
 • Bu çekiliş 10/18 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır.
 • Çekilişe katıldığınız mail adreslerinizin kullanımda ve gerçek e-posta adresleri olması gerekmektedir. Hiç bir şekilde e-posta adresleriniz 3’üncü şahıslarla paylaşılmaz. Sadece kazanan üyelerimize ulaşabilmek için kullanılacaktır.

Şimdilik hepsi bu kadar, katılımlarınız ile birlikte kusursuz bir çekiliş olacağını düşünüyorum. Umuyorum size bu konuda faydalı olabilmişimdir. Hepinize tekrardan BOL ŞANSLAR!

(36)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(14)

 1. Burcu hanım süre bitiminde çekiliş yapılacaktır. Buraya yorum bırakan ve istediği temayı ve neden istediğini yazanlar arasından 3 kişi çekilişle seçilecektir. Size özel bir şey yapamayız. Sonucu beklemelisiniz.

 2. Şablon #: 52168

  Bu şablonu istiyorum çünkü,rakiplerime karşı iyi bir site olmasını istiyorum. Güzel bir teknoloji haber sitesine çevirebilirim.

 3. Şablon #45874 joomla teması. Yakında yapmayı planladığım bir insaat firmasına iyi gidebilecek bir tema. Joomlayıda seven biri olarak diğer arkadaşlara başarılar size de böyle güzel bir yarışma düzenlediğiniz için teşekkür ederim.

 4. Profesyonel olarak doğa fotoğrafları çekiyorum ve fotoğraflar yoluyla bilinmeyen yerleri insanlara tanıtmayı amaçlıyorum. #51348 WordPress Teması kazanmak istiyorum, benim tüm gereksinimlerimi karşılayacağına inanıyorum. Teşekkürler. İyi çalışmalar.

 5. Tarihe duyduğum ilgi bu konuda iyi derecede bilgi sahibi olmamı sağladı.Tıpkı kendim gibi meraklı olan bireyleri bilgilendirmek amacıyla büyük Osmanlı ve Türk tarihi ile alakalı bir site yapmayı planlıyorum.Şablon #51890 Teması kazanmak istiyorum, benim tüm gereksinimlerimi karşılayacağına inanıyorum.
  Teşekküler,
  İyi çalışmalar.

 6. Fotoğraf işi yapan bir firma için elimde proje bulunuyor. Bu projeyi tamamlamak için #45146 WordPress Teması kazanmak istiyorum, benim tüm gereksinimlerimi karşılayacağına inanıyorum.

 7. Numara: 52035
  Tipi: Zen Cart
  Bu temayı çantacı olan arkadaşıma kendisi için hediye bir site hazırlayıp işini internettende sürdürmesi için almak istiyorum

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.