Home Wordpress & Joomla En İyi WordPress Hosting Ve Fiyatları

En İyi WordPress Hosting Ve Fiyatları

102
0

Türkiye’de ve dünyada en fazla kullanılan içerik yönetim sistemlerinden biri olan WordPress ilk internet sitesi kurulum deneyiminizde size en iyi desteği sunacaktır. Her ne kadar tek başına yeterli olacak gibi görünse de arkasında yatan detayları da unutmamak gerekiyor. Bu detaylardan en önemlisi satın alacağınız web hosting paketidir. İnternet sitenizde kaliteli bir içerik yönetim sistemi kullanıyor olsanız bile sunucuda gerekli optimizasyonlar yapılmazsa ne yazık ki ziyaretçileriniz için iyi bir kullanıcı deneyimi ya da stabilite yakalamanız çok zor olacaktır. Bu sebeple internet sitenizi kurarken barındırma firmaları tarafından sunulan WordPress Hosting paketlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Bu paketler sayesinde sunucu ve yazılım arasındaki optimizasyon en iyi şekilde gerçekleştirilmiş ve ileri de karşılaşacağınız sorunlar ortadan kaldırılmış olacaktır.

En İyi WordPress Hosting Hangisidir?

Hosting hizmetleri konusunda hizmet veren birçok firma satışını gerçekleştirmiş olduğu WordPress Hosting ürününün gerçekten tam performans verdiğini iddia etmektedir. Kullanıcı güvenerek hostingi satın aldıktan sonra karşılaştığı sorunların arttığını görünce verdiği kararın doğru olup olmadığı konusunda şüpheye düşüyor. Bu gibi şüphelere düşmemek için firmalar tarafından sunulan paketin kalitesini sorgulamanız gerekiyor.Her şeyi bir kenara bıraktığımızda kullandığınız hosting paketini tercih ederek farklı bir firmadan hizmet alacaksanız WordPress Hosting paketine yaptığınız geçişte taşıma kolaylığının mutlaka sağlanması gerekiyor. Bu kolaylık sayesinde herhangi bir veri kaybı ya da farklı bir durumla karşılaşmadan internet sitenizi taşıyabilirsiniz.

İnternet sitenizin en iyi WordPress Hosting paketlerinde barınması sizlere sadece performans açısından değil arama motoru optimizasyonu konusunda da yardımcı olacaktır. İçerik yönetim sisteminin gerçekten hız konusunda önemli performans gerektirmesinden dolayı sağlam bir hosting  paketi satın aldığınızda direkt olarak arama motorları tarafından üst sıralarda görüntülenmeye başlayacaksınız. Verigom tarafından sunulan WordPress Hosting paketi sunucularda SSD disk kullanılmasından dolayı birçok firmaya nazaran daha hızlı çalışmaktadır.

En iyi WordPress Hosting paketini seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise yedekleme hizmetidir. Tüm emeklerinizin bir yazılım içerisinde barındırıldığını düşündüğünüzde gerçekten her an emeğinizin yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağını söyleyebiliriz. Bu sebeple hosting paketinin içerisinde yedekleme hizmeti de sunan firmalar sizin için gerçekten faydalı olacaktır. Bu konuya muhakkak dikkat etmeniz gerekiyor.

WordPress Hosting Fiyatları

Her açıdan profesyonel bir barındırma hizmeti aldığınızda aldığınız hizmetin kalitesi kadar sunulduğu fiyatta sizin için önemli bir etken olacaktır. Bu sebeple Verigom firmasının kaliteyi uygun fiyata sunuyor olması birçok içerik üreticisinin direkt olarak firmayı tercih etmesine sebep oluyor. Her geçen gün karşılaştığımız yeni sunucu firmaları birbirinden farklı avantajlar sunarak kullanıcıları cezbediyor olsa da fiyatın yanı sıra gerçekten profesyonel destek ve süper hızlı teknik destek veren firmaları tercih etmek sizin için önemli oluyor.

Verigom firması son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. İnternet sitenizi uygun fiyatlar dahilinde Verigom firmasına taşımak istiyorsanız direkt olarak ücretsiz taşıma avantajından faydalanabilirsiniz. WordPress hosting tavsiye olarak bir firma arayışı içerisindeyseniz https://www.verigom.com/wordpress-hosting sayfasından wp hosting fiyatlarına göz atabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Firma müşterilerine haftanın 7 günü 24 saati destek vermeye odaklanmış olup bir sorunla karşılaşmanız durumda direkt olarak sorunun çözümüne odaklanarak kısa süre içerisinde sorunu ortadan kaldırıyor.

WordPress Hosting fiyatlarının uygun olarak sunulmasındaki en önemli etken müşterinin tamamen profesyonel hizmetle çok uygun fiyatlarla karşılaşmasıdır. Her müşteri aldığı hizmetin kaliteli olmasını ister ancak günümüzde bu tür firmalara ulaşmak samanlıkta iğne aramaktan farksız bir durumdadır. Firmanın verdiği hizmete dışarıdan bakıldığında gerçekten cezbedici özelliklere sahip olsa da bir süre sonra satın alınınca karşılaşılan sorunlar adeta hevesinizi kırar nitelikte olacaktır.

(102)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.