Home Ücretsiz Temalar Kurumsal Site Örneği | Hazır Css-Html site – 2
Kurumsal Site Örneği | Hazır Css-Html site – 2

Kurumsal Site Örneği | Hazır Css-Html site – 2

547
2

Merhaba arkadaşlar sizin elinizdeki html ve css site örneklerini artırmak için bende internet başında sizler için site tasarımları arıyorum. Bunlardan bir tanesini yine sizlerle paylaşacağım. Kendim baya düzenlemelerde bulundum. İndex.html sayfasını açtığınızda sizlere başlıklar sunarak nerelere nasıl eklemeler yapabileceğiniz konusunda bilgilendirmelerde bulundum.  Geri kalanını istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

(547)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(2)

  1. merhaba.

    hocam, içinde sadece index sayfası var. diğer sayfa tasarımları da olsaymış çok iyi olurdu ya.

  2. Ömer bey merhaba, sitenizi büyük bir zevkle izliyorum, değerli bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.