Home Püf Noktalar Ücretsiz VPN ile İnternette Sınırsız Gez..
Ücretsiz VPN ile İnternette Sınırsız Gez..

Ücretsiz VPN ile İnternette Sınırsız Gez..

36
0

Merhaba arkadaşlar, bu makalemizde size Google Crome’un güzel bir eklentisi olan Touch VPN ‘den bahsedeceğim.

Yani daha ayrıntılı anlatmak gerekirse, engelli sitelere giriş imkanı sağlayan ve eklentisi olarak kullanılan Touch VPN ile internette dilediğiniz gibi dolaşabileceğinizi anlatacağım. Tamamen uygulama nasıl kullanılır, içerisinde neler var gibi soruların cevabına gelin beraber bakalım.

Peki Touch VPN nasıl indirip kullanabileceğiz?

  1. Öncelikle açıyoruz ve google arama kısmına Touch VPN yazıp Enter tuşuna basıyoruz. Çıkan ilk linki tıklıyoruz.

2. linke tıkladıktan sonra aşağı resimde görüldüğü üzer eklenti mağazası çıkmaktadır. Sağ tarafta bulunan CHROME EKLE butonuna tıklayarak eklentiyi chrome’a yüklüyoruz.

3. Eklentiyi ekledikten sonra Uzantıyı Ekle penceresi çıkacaktır Uzantıyı Ekle butonuna tıklayarak Eklentiyi chrome’a eklemiş olacağız. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi eklenti simgesi kırmızı kare içine alınmıştır.

4.Son olarak aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bu simgeye tıklayıp açılan penceresinden CONNECT butonuna tıklayarak VPN ile istediğiniz engelli siteye bağlanabiliyorsunuz.

Kolay gelsin.

(36)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sonucu Giriniz * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.