Home Genel Web Sitenize Google Analiz (Analytics) Kodu Ekleyin | Videolu Anlatım
Web Sitenize Google Analiz (Analytics) Kodu Ekleyin | Videolu Anlatım

Web Sitenize Google Analiz (Analytics) Kodu Ekleyin | Videolu Anlatım

49
4

Merhaba arkadaşlar, Facebook Grubumuzdan bazı arkadaşların  “Google Analiz Kodu’nu web  sitemize  nasıl ekleyebiliriz” ile alakalı bir çok mesaj atmaları sonucunda sizlere bu videoyu çektim. O kadar mesaj atıldı ki düşünün… 🙂 bu videoyu çekmek zorunda kaldım. Şaka bir yana, facebook grubumuzu ne kadar iyi kullanırsak, size de daha iyi yardımcı olacağımı düşünüyorum. Tabi isteklerin sizin tarafınızdan iletilmesi gerekiyor. 

Bu videomuz da, başlıktan da anlayacağınız üzere sitenize google analiz kodlarının eklenmesini anlattık. Hatta wordpress temanızda da nereye ekleyeceğiniz konusuna bile değindik. Eğer videoyu izledikten sonrada bazı karışıklıklar yaşarsanız, bu başlık altından sorununuzu iletirsiniz. Hepinize hayırlı seyirler diliyorum. Kolay gelsin.

(49)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(4)

  1. hocam merhaba
    sitenin kaynağını nasıl gizleyebiliriz?? engin web bilginizi paylaşırsanız çok minnettar olacağız tekrar..

    1. Burcu malesef saklamanız mümkün değildir. Sağtuş engeli koyan scriptler var. Nette aratırsan bulabilirsin ama tarayıcıların özel programlarıyla yine görüntüleniyor. Kısacası hiçbir şekilde engellenmiyor.

  2. hocam alexa nın sizin sitenizdeki gif’ini bulamadım hep kare ve küçük gifleri mevcut sizinkinden siteme koymak istiyorum nerden edinebilirim. alexa kaydım var.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.