Home Genel Google Adsense BIC nedir?
Google Adsense BIC nedir?

Google Adsense BIC nedir?

10
3

‘nin, siteme reklam vermesi için baya uğraşmıştım. Belki de 10 -15 kez bu başvuruyu tekrarlamıştım. 🙂 Tabi ki  Google Adsense'nin yapmış olduğu bu sınavdan alnımın akıyla çıktım. Google Adsense'ye  üye olduk olmasına ama işin en zor tarafı sitenin hitini artırarak sitede ki reklamların tıklanmasını sağlamaktı, bununda daha zor olduğunu zaman içinde çok iyi anladım :). Yani sitemizin kalıplaşmış ziyaretçi sayısı yeterince olmasa da, google reklamlarından herkesin kazandığı gibi bende para kazanmak için şansımı denemek istedim. Elimden geleni yaptığıma inanıyorum.

Bundan sonra google amca bakalım paramızı yatıracak mı? derken birde baktım ki ne göreyim 10 Dolar yatmış bile. İlk paramı kazanma arzusu ile google adsense'nin bizlere sunduğu kişisel sayfama girdim karşıma bir uyarı çıktı  ve bende çıkan uyarıya tıkladım …Tabi uyarı verince dedim herhalde paramı yatırmayacaklar 🙂 ama öyle değilmiş, hesap işlemlerini tamamlamadığım için  uyarıyı vermişler. 🙂 Bu uyarıyı okuyunca çok sevindim. Çünkü biliyordum ki param yatacaktı 🙂 Uyarının devamında IBAN numarası ve BIC numarasını istediler. 🙂 google adsense, BIC diye bir numaramı çıkardı başıma derken, yine her zamanki gibi google a sordum BIC Nedir? diye. Cevabımı da hemen aldım .

BIC bankanın kimlik koduymuş:) Kısacası ödemenin yapıldığı bankayı tanımlıyormuş

Sizde benim gibi bununla uğraşmayasınız diye altta bankaların BIC numaralarını vermeye çalıştım.

BIC Kodları :

Adabank A.Ş.
ADABTRIS

Akbank T.A.Ş.
AKBKTRIS

Alternatifbank A.Ş.
ALFBTRIS

Anadolubank A.Ş.
ANDLTRIS

Bayındırbank A.Ş.
BAYDTRIS

Finansbank A.Ş.
FNNBTRIS

HSBC Bank A.Ş.
MIDLTRIX

Koçbank A.Ş.
KABATRIS

Oyakbank A.Ş.
TBBKTRIS

T. Garanti Bankası A.Ş
TGBATRIS

T. Halk Bankası A.Ş.
TRHBTR2A

T. Vakıflar Bankası T.A.O
TVBATR2A

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
TCZBTR2A

Türkiye İş Bankası A.Ş.
ISBKTRIS

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
YAPITRIS

 

Kolay gelsin.

(10)

omerbozalan 1981 doğumluyum. Üniversite eğitimimi, Sakarya Ünv. Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliğini bitirerek tamamladım. Ayrıca C Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanıyım. 2014 Nisan ayında Adobe Dreamweaver CS6 Kitabımı yayınlayarak tüm bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendimi Web Tasarım, Grafik Tasarım, Donanım konusunda hâlâ geliştirmekteyim.

Yorum(3)

  1. Google adsense’ye kayıt olmak dert. Kayıt olduktan sonra para almak dert. Para almak için reklamların tıklanması dert. Daha çok tıklanması için reklamları yerleştirmedi dert. Daha çok kaaznmak için hitin artırılması dert. Google Adsense Bic bu sayılan dertlerin ortasında.

  2. Teşekkür ederim ellerine sağlık aradığım konuyu sayende hızlı bi şekilde buldum.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.